Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Marzenie - Zakopane


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 81angsocu

81angsocu

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 09 czerwiec 2015 - 11:48

Witam, wybieram się na turnus rehabilitacyjny do Ośrodka Marzenie w Zakopanym. Czy ktoś był w ostatnim czasie tam, czy coś się pozmieniało. Może się ktoś wybiera tam, ja będę pierwsza połowa lipca. Miło było by poznać kogoś wcześniej.

Wiesio


  • 0

#2 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 25 czerwiec 2015 - 10:55

Byłem tam 6 lat temu..a od tamtej pory mogło się coś zmienić. Sam  ośrodek dość daleko od centrum, jakieś 2 kilometry, lecz jeżdżą busiki, gorzej może być z powrotem z centrum około godziny 22, wtedy trzeba taksówką lub z buta iści, winda jest tylko w budynku w którym jest recepcja


  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#3 sylwia21serce

sylwia21serce

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 30 styczeń 2016 - 13:57

Tomaszek, czy byś polecił ten ośrodek?  Czy są w pokojach czajniki bezprzewodowe, internet wi-fi bezpłatny? Czy jest to duży ośrodek? Czy przyjeżdża tam większość osób starszych po 60-tym, po 70-tym roku życia? Pozdrawiam.


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 30 styczeń 2016 - 15:34
poprawiono błędy.

  • 0

#4 81angsocu

81angsocu

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 31 styczeń 2016 - 14:37

Witaj, byłem w 2015 r. w lipcu, są czajniki w pokojach, internet za darmo. Winda jest tylko w głównym budynku. Ośrodek składa się z kilku osobnych domów. Bardzo dobre jedzenie. Najlepsza baza zabiegowa ze wszystkich ośrodków w jakich byłem. Są wycieczki ale do skutku dochodzi jakieś dwie trzy, zależy od towarzystwa. Osoby jakie tam przyjeżdżają są rocznikowo różni, jest sporo matek z dziećmi. Nie ma osoby która by się zajęła całym towarzystwem, każdy musi radzić sobie sam. Zero zainteresowania kuracjuszami, recepcja zawsze zamknięta, otwarta tylko jak kasę zbierają. Najlepiej przyjechać dzień wcześniej, żeby można było sobie wybrać pokój, bo są różne w różnym stanie, trzeba się wykłócić - nie odpuszczać. Polecam pokój 1-sobowy na dole nr chyba 12 po drugiej stronie parkingu w budynku na wprost recepcji. Jak jest upalne lato tam jest chłodno. Ogólnie polecam ten ośrodek jeśli jedzie się we dwoje lub większą paczką. Daleko do centrum, ale jeżdżą busy więc nie ma problemu. Ja wybieram się w tym roku do Wisły ośrodek Geovita koło skoczni narciarskiej na przełomie czerwiec - lipiec.


  • 0

#5 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 01 luty 2016 - 16:59

Tak, warto pojechać,   niedaleko jest Bachledzki wierch, warto tam pójść na spacer bo widok jest porównywalny  do widoku z Gubałówki. Jeśli chodzi o wiek uczestników to jest  bardzo szeroki zakres wiekowy.  są organizowane wieczorki taneczne, przynajmniej tak było jak ja byłem. Fakt że nie  ma kogoś kto by organizował czas wolny, lecz z drugiej strony można wrócić  do ośrodka nad ranem i nikt nie będzie się interesować gdzie byliśmy itp. .


  • 0
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)

#6 doughnut

doughnut

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 31 październik 2016 - 13:34

Byłem w ośrodku 3 lata temu w październiku i byłem bardzo zadowolony Nie tylko z samej opieki, ale przede wszystkim zabiegów oraz wycieczek można było pojechać do doliny kościeliskiej był spływ Dunajcem, czy do Białki Tatrzańskiej. Ja wybrałem się sam na Kasprowy Wierch.

Jeśli chodzi o pokój to miałem jedynke na poddaszu i to mnie w zupełności wystarczyło fakt że łazienka i kibelek na korytarzu, ale dla mnie wystarczyło, Wyżywienie naprawdę superr nie wiem jak teraz czy coś się zmieniło, ale 3 lata temu było rewelacja sama opieka na osobą również musiałem dostać jakiegoś uczulenia natychmiast mnie zawieźli na sor w Zakopane i to o dziwo zero kolejek zero stresu bardzo się o mnie martwili, ale na szczęście wszystko oki dlatego powiedziałem Pani Marzence szefowej, jak tylko dostanę dofinansowanie z MOPR to zaraz jadę,bo Warto co do Centrum faktycznie 2 km, ale za to bardzo blisko Kasprowy Wierch Przepiękne Widoki na tatry Polskie i Słowackie, aż miło było popatrzeć, jak się wstawało o 5 rano można było zobaczyć przepiękny wschód słońca w Górach cudaaa jak by była tu strona o ośrodkach to Ośrodkowi Marzenie dałbym 5 gwiazdek za całość Polecam teraz jade od 1 do 14 grudnia, ale prywatnie od 30 listopada do 17 grudnia 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych