Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Letni zlot IPON


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
106 odpowiedzi w tym temacie

#41 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 27 sierpień 2015 - 15:45

Witam drodzy forumowicze. Wiem,że praktycznie już wszyscy spakowani i zlot jest jutro. Ale z przyczyn losowych jeden z uczestników zlotu który się zapisał wcześniej nie może jechać. W związku z powyższym chciałem poinformować,że są do odsprzedania dwa miejsca na jutrzejszy zlot w Sulejowie.  Chętnych proszę o informację na priv lub GG 5682158.
Pozdrawiam i życzę spokojnej drogi do upragnionego celu podróży.
 


  • 1

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#42 marcin05954

marcin05954

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 07:55

Byłem pierwszy raz na takim zlocie i więcej nie pojadę już tłumaczę dlaczego. Pierwsza rzecz jaka zrobiłem po tym jak tata mnie zostawił to rozpakowałem się i poszedłem poznawać ludzi (po to tam głównie pojechałem). Pierwszymi osobami które spotkałem były 3 siostry. Jedna z nich na wózku. I siostry które były sprawne normalnie tej na wózku dawały papierosa i razem paliły(dla mnie było to strasznie głupie i szczeniackie zachowanie ponieważ jako osoby niepełnosprawne jestesmy szczegolnie zobowiązani do dbania o swoje zdrowie a nie jeszcze bardziej sie truc). Potem poznawałem nowych ludzi ale to było tak hermetyczne środowisko ze czułem się wśród nich jak piąte koło u wozu. Nie podobało mi się to ze pierwsze dwa pytania były: „skąd jesteś?”, „pijesz alkohol?”. Ja odpowiadałem ze biorę leki i nie mogę (powiedziałem tak bo nie pojechałem tam się upić tylko poznawać nowych ludzi). Nie było żadnych zajęć. Tutaj organizator totalnie zawalił sprawe.  Każdy sobie siedział w pokoju lub na tarasie przy domku i to było wszystko. Po kolacji wszyscy zebrali się na imprezę. Oczywiście na tej imprezie chodziło o to żeby się upić  tak żeby nic nie pamiętać. Ja poszedłem spać około 22 ale i tak nie mogłem usnąć ponieważ z jednej strony grała głośno muzyka a z drugiej tamci pijani krzyczeli. Rano jak się dowiedziałem od innych to ktoś był tak pijany ze wywrócił się i zgubił okulary bez których nic nie widział, ktoś inny spał pod ławka (dla mnie to nie jest normalne a dla nich to było ludzkie). LUDZIE NIE DOWARTOSCIUJECIE SIE PRZEZ WÓDE I PAPIEROCHY.


  • -11

#43 thraikill

thraikill

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 08:30

Następnym razem wybierz się na zlot kółek różańcowych. Może wtedy będziesz zadowolony.
  • 7

#44 Evita

Evita

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 08:36

Następnym razem zorganizujemy wykopki i rozstrząsanie obornika. Na pewno będziesz zadowolony..Pozdrawia ekipa ze zlotu :)
  • 9
"Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nigdy nie gaś światła nadziei..."
(Bob Dylan)

#45 marcin05954

marcin05954

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 09:00

Następnym razem zorganizujemy wykopki i rozstrząsanie obornika. Na pewno będziesz zadowolony..Pozdrawia ekipa ze zlotu :)

JEŻELI DLA WAS LUDZKIM JEST JAK KTOS TAK SIE SPIŁ ZE SPAŁ POD ŁAWKĄ TO ŻYCZE POWODZENIA W DALSZYM ŻYCIU. WÓDA TO NIC DOBREGO. PROBLEMY ZNIKAJA TYLKO NA MOMENT. MYSLAŁEM ZE TO BEDZIE ZLOT OSOB NIEPELNOSPRAWNYCH A NIE ZLOT AA.

TO JUZ BEZ WÓDY I PIWSKA NIE MOZNA POSIEDZIEC I NORMALNIE POGADAC. TYLKO TRZEBA SIE UPIC ZEBY MIEC CO WSPOMINAC A RACZEJ PROBOWAC SOBIE PRZYPOMNIEJ BO W PEWNYM MOMENCIE FILM SIE URWAL I CO JA ROBIŁEM???. JA MAM NORMALNY DOM, NORMALNE ZYCIE I ZDROWIE O KTORE TRZEBA SZCZEGOLNIE DBAC. A NIE TRUC SIE GDY TYLKO JEST OKAZJA. DZIEKUJE ZA TAKIE TOWARZYSTWO.

Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 30 sierpień 2015 - 15:33
Połączenie dwóch postów w jeden

  • -8

#46 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 30 sierpień 2015 - 09:07

Niezły z Ciebie gagatek - marcin05954, chwalić to tylko fałszywie umiesz. Koleżeński to Ty na pewno nie jesteś. Wiek zobowiązuje do ogarnięcia się samemu, jeśli nie to nawet najlepsza organizacja Ci nie pomoże. Do tych wykopów proponuje jeszcze taczki :D :)

Naprawę wiele Cię ominęła skoro idziesz spać z kurami. Tak w ogóle to urzekła mnie Twoja historia :P ;) :)
  • 5

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#47 marcin05954

marcin05954

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 09:22

JEZELI "KOLEŻEŃSKOSC" MIERZYCIE ILOŚCIA WYPITEGO ALKOHOLU LUB POSTAWIONYCH FLASZEK TO TO NIE JEST TOWARZYSTWO DLA MNIE BO JA CHCE W ŻYCIU DALEKO ZAJSC I DĄŻĘ DO TEGO KAZDEGO DNIA. A CO DO TYCH ORGANIZACJI TO BYŁEM NA TAKIM TURNUSIE I TAM PEWNO BEDE SIE TRZYMAC BO TAM SA NIEPEŁNOSPRAWNI A NIE AA.


Użytkownik marcin05954 edytował ten post 30 sierpień 2015 - 09:24

  • -5

#48 lola13

lola13

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 11:34

To, ze ktoś jest niepełnosprawny w jakikolwiek sposób nie oznacza, ze nie może dobrze się zabawić. Po to są te zloty, żeby od czasu do czasu się spotkać, pogadać i napić jeśli ktoś to lubi. Nikt Cie do niczego tutaj nie zmusza. Nie chcesz pic - nie pij, ale nie gadaj tez głupot, ze to jest zupełnie zabronione i, ze jest to głupotą. Jak widzisz, wiele z nas chce prowadzić życie na tyle normalnie na ile jest to możliwe, wiec nie narzucaj nam co powinniśmy robić a czego nie. Jeśli taki zlot Ci się nie podoba, to po prostu więcej się na niego nie zapisuj.


  • 6

#49 Sylw

Sylw

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 11:40

Hej, nie bywam tam z innych powodów
ale to nie turnus rehabilitacyjny
i naje... się tu, to podstawa.

nikt cie nie zmusza, zapytali się = bierzesz leki, nie pij.


Użytkownik DaFFy edytował ten post 30 sierpień 2015 - 18:57

  • 1
Pesymista widzi ciemny tunel. Optymista widzi światełko w tunelu. Realista widzi światło pociągu. Maszynista widzi trzech debili na torach.

#50 marcin05954

marcin05954

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 12:12

BĘDĄC OSOBĄ NIEPEŁNOSPRAWNĄ POWINNO SIĘ MIEC NA WZGLEDZIE TO ZE JUZ JESTESMY CHORZY I DODATKOWE TRUCIE SIE WÓDA NIE JEST WSKAZANE. A TO ZE NAJEBAC SIE NA TAKIM NAZWIJMY TO ZLOCIE TO JEST TYLKO WASZA GŁUPOTA I NIEODPOWIEDZIALNOSC. A PATRZENIE NA OSOBĘ CHORĄ I DODATKOWO PIJANĄ TO NIE JEST NIC PRZYJEMNEGO. ZRESZTA JA JUZ NA TAKIE COS NIGDY NIE POJADE BO JESTEM AMBITNIEJSZY OD WAS I MOJE PROBLEMY NIE WYMAGAJA ZAPICIA ICH BO ONE NIE ZNIKNA. WÓDA NIE ZROBI Z WAS ZDROWYCH. NIC WAM NIE NARZUCAM. JA PO PROSTU JESTEM W SZOKU ZE POMIMO SWOJEJ CHOROBY MOZNA BYC TAK NIEODPOWIEDZIALNYM.

 

 

TO NIE ZLOTY TYLKO PATOLOGIA.


Użytkownik marcin05954 edytował ten post 30 sierpień 2015 - 12:23

  • -5

#51 lola13

lola13

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 12:31

Może i nie jest to lekarstwo, ale raz na miesiąc na pewno nie zaszkodzi. Nawet boję się pomyśleć jak Twój styl życia wygląda. Zapewne nic ciekawego. My nie jesteśmy 'chorzy' a niepełnosprawni i mamy prawo żyć tak jak każda sprawna osoba. Nikt nam niczego nie zabroni. Nie jesteśmy zwierzęciem ani jak większość uważa rośliną. Ja osobiście byłam na jednym takim zlocie i szczerze? Bardzo mi się podobało i mam nadzieję, że zaliczę jeszcze kilka jak nie kilkanaście takich zlotów. Towarzystwo jest naprawdę super, a to się najbardziej liczy podczas takich weekendów.


  • 2

#52 Sylw

Sylw

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 12:32

ZRESZTA JA JUZ NA TAKIE COS NIGDY NIE POJADE BO JESTEM AMBITNIEJSZY OD WAS

AMBICJA to wiecej niz jazda na zlot

 

EDIT

Lola13 fajnie gada.


Użytkownik Sylw edytował ten post 30 sierpień 2015 - 12:37

  • 1
Pesymista widzi ciemny tunel. Optymista widzi światełko w tunelu. Realista widzi światło pociągu. Maszynista widzi trzech debili na torach.

#53 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 30 sierpień 2015 - 12:33

Człowieku powtarzasz się, jak w paciorkach. Nie pasowało Ci to wystarczyło to powiedzieć, a nie obrażać odrazu wszystkich. Widocznie to jest ponad Twoje możliwości, więc jeśli masz choćby odrobinę oleju w głowie to skończ tą płytką dyskusje. NIE ośmiesza się już bardziej, bo w końcu mniej tam Cię było, niż więcej. To nawet i lepiej. ...

P.s.1. Na forum nie używamy caps looka, nie musisz tak krzyczeć! !!!
P.s.2.To, co Ty jeszcze robisz na tym forum skoro to patologia??!!
  • 5

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#54 marcin05954

marcin05954

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 12:43

Wie ktos moze jak usunac konto z tego portalu aa????


  • 0

#55 Sylw

Sylw

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 12:48

Wie ktos moze jak usunac konto z tego portalu aa????

raczej sie nie da, nic nie pisz, olej to forum


Użytkownik Sylw edytował ten post 30 sierpień 2015 - 12:49

  • 1
Pesymista widzi ciemny tunel. Optymista widzi światełko w tunelu. Realista widzi światło pociągu. Maszynista widzi trzech debili na torach.

#56 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 30 sierpień 2015 - 13:01

raczej sie nie da, nic nie pisz, olej to forum

Da się, nie wprowadzaj zamieszania. Wystarczy napisać maila w tej sprawie na:
biuro@ipon.pl
  • 1

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#57 Artur30

Artur30

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 30 sierpień 2015 - 13:17

marcin05954  Ewidentnie ktoś tu ma spory problem z alkoholem, nie wiem ktoś Ci butelkę rozbił w dzieciństwie na główce i stąd ten uraz??? Nie wiem czy wiesz, lecz napoje wyskokowe są w tym kraju legalne a uczestnicy zlotu są zazwyczaj pełnoletni i mają pełne prawo zabawić się w taki sposób jak im się podoba. Jak byś nie był z góry tak nastawiony to pewnie poznał byś również osoby niepijące. A to, że ktoś zgubił okulary czy spał pod ławką (może chciał się zbliżyć do natury ) nie upoważnia Cię do wsadzenia wszystkich zlotowiczów do jednego worka. Po Twoich wypowiedziach rzeczywiście widać że jesteś ,,ambitny'' szkoda że masz tak wielkie klapki na oczach i jak ten stary wałach, tylko widzisz to co przed Tobą. Może czasem warto rozejrzeć się dookoła ze zrozumieniem, iż nie wszyscy mają taki jak Ty sposób i poglądy na życie. Ogarnij się człowieku!!!!


  • 7

#58 Sylw

Sylw

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 13:34

Ja poszedłem spać około 22

 

Na Woodstocku, pije, jaram trawie, wciągam fetę do 2, i żyje.


Użytkownik Sylw edytował ten post 30 sierpień 2015 - 13:40

  • 1
Pesymista widzi ciemny tunel. Optymista widzi światełko w tunelu. Realista widzi światło pociągu. Maszynista widzi trzech debili na torach.

#59 lola13

lola13

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 14:21

Rozumiem, że każdy woli inny styl życia. To, że komuś nie podoba się forma spotkań z iponu, to niech zatrzyma to dla siebie i nie nazywa nas AA. Jest też masa osób nie pijących wcale albo pijących bardzo mało. Ja osobiście dużo nie piję, ale nie przeszkadza mi jak ktoś z mojego otoczenia chce się napić. Każdy ma prawo wyboru! A co do imprezy i chodzenia spać o 22. Każdemu zdarza się zaszaleć i pójść spać o 2 czy 4 nad ranem. Zabawa także nie jest zabroniona. Po to one są, żeby z nich korzystać. A jeśli nie podoba Ci się ten portal to po prostu z niego nie korzystaj. Na pewno nam nie zaszkodzisz.


  • 4

#60 malutka82

malutka82

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 14:22

marcin05954 Ty nie pojechałeś  na zlot po to, żeby poznawać ludzi tylko po to, żeby ich oceniać i krytykować. Jakoś nie wydaje mi się, żeby na zlocie nic nie robiło się tylko piło od rano do rana, a że wieczorami ktoś wypił piwo czy drinka to żadna zbrodnia, jesteśmy dorośli i wszystko jest dla ludzi. Też jakoś nie chce mi się w to wierzyć, żeby osoby niepijące były traktowane jak piąte koło u wozu. Jeśli chodzi o brak zajęć to dla mnie jest to wielki plus, bo nie bardzo miałabym ochotę szydełkować czy malować farbami ;) Poza tym organizator w informacji o zlocie przedstawił różnego rodzaju atrakcję, więc wystarczyło tylko z nich skorzystać i wybrać te na które miałeś ochotę. Więcej empatii i zrozumienia dla innych!!!


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych