Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Zakopiańska majówka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 07 kwiecień 2015 - 19:37

Serdecznie zapraszamy na Zlot IPON która odbędzie się w dniach 22-24 maja w Zakopanem w pensjonacie \"Villa pod laskiem\" przy ul Makuszyńskiego 11b.

Koszt pobytu dla członków stowarzyszenia to: 140 zł wraz ze śniadaniem (reszta posiłków we własnym zakresie) + opłata klimatyczna 2.00 zł od osoby za dobę (za dobę liczona jest tylko opłata klimatyczna, koszt pobytu jest liczony za cały zlot). Opłata klimatyczna płatna jest przy odbiorze kluczy w recepcji.
Koszt dla osób niezrzeszonych (w tym również osób towarzyszących członkom stowarzyszenia) to 160 zł + wspomniana wyżej opłata klimatyczna 2.00 zł.

 

Zakwaterowanie: wszystkie pokoje posiadają łazienki. Łazienki są przestronne (da się wjechać wózkiem) jednak wyposażone są w kabiny prysznicowe - proszę wziąć to pod uwagę.
Do dyspozycji dla wózkowiczów są dwa pokoje na parterze 3-os. Jeden będzie dla pań, drugi dla panów na wózkach, oraz jeden pokój 2-os dla pary (podwójne łóżko). Zwracamy uwagę na to, że drzwi do łazienek mają wymiar szerokości standardowej, w tym przypadku 70 cm. W razie potrzeby na miejscu jest do pożyczenia wózek mieszczący się w tych wymiarach.

 

Istnieje możliwość wcześniejszego (od czwartku 21-maja) przyjazdu do pensjonatu. Wiąże się to z dodatkową opłatą 60zł + 2zł opłata klimatyczna. W cenie jest piątkowe śniadanie.

Koszt dodatkowego noclegu opłacamy na miejscu w recepcji ośrodka

Chętni proszeni są o poinformowanie nas na biuro@ipon.pl maksymalnie na tydzień przed zlotem.

 

Wszelkie informacje na temat zlotu można uzyskać pod adresem: biuro@ipon.pl lub dzwoniąc do działu obsługi użytkownika. Prosimy nie dzwonić do ośrodka i nie wprowadzać w błąd pracujących tam ludzi.
Mamy do dyspozycji cały ośrodek, i ustalone niższe ceny od stale obowiązujących.

 

UWAGA ! INFORMACJA WAŻNA DLA UCZESTNIKÓW ZLOTU:


Wszyscy chętni, którzy wybierają się na zlot, biorą całkowitą odpowiedzialność za zdarzenia powodujące szkody materialne (samochód, sprzęt elektroniczny i inne), oraz szkody zdrowotne (wypadek, szkoda fizyczna, przynosząca okresowy lub stały uszczerbek zdrowia). Internetowy Portal Os. Niepełnosprawnych ‘IPON’ nie ponosi żadnej ODPOWIEDZIALNOŚCI w tej jak i w każdej kwestii przynoszącej roszczenie ubezpieczenia od Osób Cywilnych i Materialnych w drodze jak i w czasie trwania zlotu.



Przypominamy że jedyną formą rezerwacji miejsca jest wpłata należności za zlot na konto:

 

KONTO BANKOWE - ING Bank Śląski S.A.
Stowarzyszenie Internetowy Portal Osób Niepełnosprawnych
50-039 Wrocław, ul. Podwale 49/8
nr rachunku odbiorcy:
56 1050 1445 1000 0023 1406 8285


W tytule wpłaty proszę wpisać: \"Zlot Zakopane + swój nick\"

Ponieważ nie będzie możliwości wycofania wpłaconych pieniędzy, prosimy o przemyślane decyzje.

 

Link do ankiety: http://www.ipon.pl/s.../zgloszenie.php

 

Informacja dodatkowa:

Jesteśmy w trakcie załatwiania wejścia do aquaparku, i jeśli uda nam się dogadać z kierownictwem, poinformujemy o kosztach dojazdu i pobytu. Impreza ta jest przewidziana na sobotę 23 maja.

Uczestnicy którzy dokonają wpłaty na zlot, proszeni są o dodatkowe deklarowanie chęci uczestnictwa w tej imprezie wysyłając maila na biuro@ipon.pl

 

 

Lista uczestników:

 

1. Verselle

2. Tommy.

3. BAR32

4. Sucherro.

5. Os. Tow. Sucherro.

6. Dani.

7. Piccola

8. Tajek

9. Endrjuxx

10. Emilia32

11. Gosik 04

12. Cys1310

13. Malina

14. Os. Tow. Malina

15. Jozef

16. Mazda83

17. Os. Tow. Mazda83

18. Kylo

19. Kasia478

20. Kama_83

21. Arek1

22. Elagra

23. Optymista1

24. Smerfusia

25. Martuss82

26. Weroniczka

27. DjBK

28. MW27

29. Ahoracala

30. Evita

31. Gonzo


  • 8

Jacek "Verselle"


#2 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 16:31

To informacja w sam raz dla BAR-a  :hehe: już czekam  :P


  • 0
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#3 maxs8

maxs8

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 25 postów
  • Skąd:Niziny

Napisano 12 kwiecień 2015 - 12:30

140 zł to jest cały pobyt czy tylko za jeden dzień ?


  • -4

#4 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 12 kwiecień 2015 - 13:05

140 zł to jest cały pobyt czy tylko za jeden dzień ?

Czy aż tak zawile zostało to przedstawione przez organizatorów :facepalm:

Za cały pobyt czyli dwa noclegi z piątku na sobotę oraz soboty na niedzielę z śniadaniami. 
W niedzielę po śniadaniu syrek łoscypkowy w łapę i w stronę domu... :D


Użytkownik sucherro edytował ten post 12 kwiecień 2015 - 13:11

  • 5

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#5 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 12 kwiecień 2015 - 13:06

140 zł to jest cały pobyt czy tylko za jeden dzień ?

 

Kwota 140 zł dotyczy członków stowarzyszenia (Ty raczej nim nie jesteś) i jest to wyraźnie zaznaczone u góry, nawet pogrubioną czcionką. Ciebie w tym wypadku interesuje kwota 160 zł + 2 zł /opłata klimatyczna/ i jest to koszt pobytu na zlocie.

 

P.S. Oj to mamy mały dubel, przepraszam ;)


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 12 kwiecień 2015 - 13:06

  • 4

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#6 maxs8

maxs8

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 25 postów
  • Skąd:Niziny

Napisano 12 kwiecień 2015 - 13:48

Jak to nie jestem ? Konto na ipon od października u.r . ! 


  • -5

#7 Artur30

Artur30

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 60 postów
  • Skąd:Śląsk

Napisano 12 kwiecień 2015 - 15:02

Jak to nie jestem ? Konto na ipon od października u.r . ! 

 

Konto na ipon-ku możesz mieć, lecz dopiero uiszczenie składki członkowskiej czyni z Ciebie CZŁONKIEM stowarzyszenia  !

     

     :hehe:


  • 7

#8 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3574 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 12 kwiecień 2015 - 18:10

Posiadanie konta na portalu, nie jest tożsame z członkowstwem w stowarzyszeniu. To dwie odrębne sprawy.

 

Pozdrawiam


  • 8

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#9 maxs8

maxs8

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 25 postów
  • Skąd:Niziny

Napisano 13 kwiecień 2015 - 13:19

Kto z pomorskiego wybiera się do zakopca na zlot ?


  • 2

#10 maxs8

maxs8

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 25 postów
  • Skąd:Niziny

Napisano 15 kwiecień 2015 - 08:03

Akurat ja jestem 100 km od Gdańska 


  • -3

#11 maniekk27

maniekk27

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 kwiecień 2015 - 11:56

może ktoś z lubelskiego się wybiera ?


  • 3

#12 optymista1

optymista1

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 02 maj 2015 - 21:16

Witam, w piątek od której rano można się meldować na miejscu. Możemy byc wcześnie rano :) po 8:00

pozdrawiam


  • 3

#13 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 03 maj 2015 - 17:40

Witam, w piątek od której rano można się meldować na miejscu. Możemy byc wcześnie rano :) po 8:00

pozdrawiam

Jacku, jeśli tak wam pasują połączenia, to spokojnie możecie dojechać o tej godzinie. Jednak proszę pamiętać (i to jest informacja dla wszystkich osób przyjeżdżających przed południem w piątek) że śniadanie jest przygotowane dla gości pensjonatu którzy są tam od czwartku. Jednak na życzenie istnieje możliwość dokupienia na miejscu w recepcji, śniadania w piątek. Koszt dodatkowego śniadania to 10zł.


  • 6

Jacek "Verselle"


#14 optymista1

optymista1

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 03 maj 2015 - 18:25

super :)
dzięki za info


  • 4

#15 dani

dani

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 15 maj 2015 - 21:23

Kochani !

Planuję wyjście w piątek po śniadaniu: 1. Dolina Białego (ok. 1 h drogi w jedną stronę) http://natatry.pl/ta...-doline-bialego lub 2. Rusinową Polanę (ok. 1,5 h w jedną stronę) http://tropster.pl/t...rusinowa-polana. Na Polanę trzeba podjechać busem.

Gdyby ktoś miał ochotę mi towarzyszyć to serdecznie Zapraszam!


  • 4
"Warto, warto żyć" -Tuwim Julian

#16 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 15 maj 2015 - 23:39

Ja natomiast chciałabym - o ile pogoda dopisze - wybrać się nad Przełom Białki-Białkę Tatrzańską. Z tego co czytam, to dojazd jest w 2 wariantach, a mi najbardziej spodobał się ten: "Wariant 1: Z Białki Tatrzańskiej jedziemy w kierunku na Nowy Targ, przed Gronkowem w prawo na Niedzicę (w tym miejscu stoi znak z kierunkowskazem na Spływ Dunajcem), następnie w lewo na Nowa Białą." Rozciąga się stąd wspaniały widok na panoramę Tatr oraz Gorców.  Więcej info o Białce Tatrzańskiej tutaj: http://www.tatrzansk...zelombialki.htm

Gdyby ktoś miał ochotę wybrać się razem ze mną, to też serdecznie zapraszam, mam 3-4 miejsca w autku:-)


  • 2
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#17 dani

dani

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 16 maj 2015 - 13:25

piccola jeszcze tam nie byłam.... wieczorkiem poczytam o tym miejscu i się odezwę :)

Dziękujemy za propozycję!

 

W sobotę  pływamy w aquaparku :D.  Dajcie znać kto się wybiera! Ja na pewno !


  • 3
"Warto, warto żyć" -Tuwim Julian

#18 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 17 maj 2015 - 11:31

Dani.. ja też nie odpuściłabym sobie takiej przyjemności  :lol:


  • 1
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#19 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 19 maj 2015 - 14:47

piccola jeszcze tam nie byłam.... wieczorkiem poczytam o tym miejscu i się odezwę :)

Dziękujemy za propozycję!

 

W sobotę  pływamy w aquaparku :D.  Dajcie znać kto się wybiera! Ja na pewno !

 

Kochana też planuję do Aquaparku i już cieszę się, że nie będę jedyną babą pływającą  :P A kto wybrałby się nad Morskie Oko? I może ktoś podpowie jak tam jest z dotarciem dla "słabochodzących", czyli mających problemy z pokonywaniem dalszych odległości niż 600 m. Ktoś coś wspominał, że już ułożyli tam asfalt, ale czy można dojechać bryczką, czy coś tego tamtego siamtego, inny pomysł? :)


Użytkownik piccola edytował ten post 19 maj 2015 - 15:06

  • 1
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#20 faith

faith

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 24 postów

Napisano 19 maj 2015 - 17:56

Kusisz piccola Morskim Okiem, kusisz ;) W czwartek czy w pt ?


  • 2
Chwilo trwaj!


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych