Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

odinstalowanie NOD 32 smart security


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 andrzej1

andrzej1

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 373 postów
  • Skąd:Warszawa

Napisano 15 luty 2015 - 09:40

Witam wszystkich,

 

Własnie chciałem sobie przeinstalowac Nod32 smart security, ale w czasie przebiegu odinstalowania mam komunikat o jakims błędzie, tylko nie wiem o jakim błędzie tu mowa. oprogramowanie odinstalowałem za pomocą dodaj/usuń programy i w ten sposób jakos mi się udało, ale podobno jakiś log mam w systemie na moim koncie, związku z tym nie moge do końca tego programu usunąć.

Tak samo nie moge zainstalować od nowa tego programu, bo komunikat mam o najnowszej wersji tego, czyli jak naarzie siedzę bez antywirusa, bo nawet nie moge zainstalować.

Gdzie w takim razie można wyszukać pozostałości po tym?

Skoro panel sterowania nie pomógł, tak samo narzędzie do usuwania antywirusa tak samo, to w końcu co?


  • 0

#2 ppot

ppot

    Statysta

  • Zbanowany
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 15 luty 2015 - 16:59

Może zrób przywracanie systemu.


  • 0

#3 mag1cman

mag1cman

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 30 postów

Napisano 16 luty 2015 - 11:46

Użyj np. Revo Uninstaller przy odinstalowywaniu jakiejkolwiek aplikacji. Poszukaj w nim NOD'a i czyść. CCleaner'em przeskanuj kompa i powywalaj wszystko co znajdzie. Potem restart kompa i zainstaluj progsa od nowa :)


  • 0

#4 Gollum

Gollum

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów
  • Skąd:Kraków

Napisano 01 kwiecień 2015 - 12:58

Jak większość antywirusów tak i ten posiada własny uninstaller:

>>>ESET Uninstaller<<<

 

Żaden CCleaner - z tym programem trzeba baaardzo ostrożnie - ma wysokie uprawnienia i potrafi usunąć pliki systemowe niezbędne do jego prawidłowego działania


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych