Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Morderstwo rodziców


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_AleksandraU127_*

Gość_AleksandraU127_*
  • Gość

Napisano 16 grudzień 2014 - 17:41

 W Katowicach Kamil M i Karolina M zabili swoich rodziców ponieważ ich nie akceptowali mieli wszystko zaplanowane morderstwo jak z filmu grozi im 15 lat wiezienia szkoła miała o nich opinię uczynnych i grzecznych.  


  • 0

#2 Gość_Romek._*

Gość_Romek._*
  • Gość

Napisano 16 grudzień 2014 - 18:52

Jeżeli mamy na myśli tę samą zbrodnie to miała ona miejsce w Rakowiskach pod Białą Podlaską,chyba że o czymś nie wiem.I grozi im za to 25 lat więzienia lub dożywocie.


  • 0

#3 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 16 grudzień 2014 - 19:00

Nie wiem, skąd masz informację, że tym młodym ludziom grozi 15 lat. W każdym razie jesteś w błędzie, bo najwyższy wymiar kary to dożywocie. Jedno jest pewne, że ta zbrodnia była szalenie okrutna. Nie wiem i nie rozumiem, jak można być tak wyzutym z uczuć, zabijać dla samej chęci zabicia. Przenikają informację o jakimś wzorowaniu się na filmie amerykańskim przepełnionym przemocą. Żadne argumenty nie tłumaczą czegoś takiego. Nie potrafię znaleźć pierwiastka łagodzącego. Nie szanując własnych rodziców tak naprawdę nie szanujesz nikogo. Dzięki rodzicom przychodzimy na świat, to ONI na Swoje dzieci dmuchają, chuchają, a potem w tym wypadku ich własny syn wbija im nóż w plecy. To nie do zaakceptowania i choć sprawa jest świeża, nie zgadzam się na takie okrucieństwo.

Nie kochasz, nie rozumiesz, nie akceptujesz pewnych faktów to odejdź, idź własną drogą i poznaj smak samodzielności, ale nigdy, przenigdy nie zabijaj!!! To chore!!! I na pewno nieludzkie...

 

P.S. Właśnie się dowiedziałam o śmierci czyjejś matki, ból i smutek w głosie, aż przeszywa. W takie chwili ta zbrodnia, bardziej przeraża. Jedni zrobili by wszystko, by swoich najbliższych zachować, jak najdłużej przy sobie. Dla innych (wyjątek, wyjątków), egoizm przewyższa wszelkie inne uczucia i trudno tu o ludzkie odruchy wobec sprawców. 


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 16 grudzień 2014 - 19:02

  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#4 Janusz74

Janusz74

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów

Napisano 16 grudzień 2014 - 19:05

Ale tu chyba faktycznie mówicie o dwóch rożnych zbrodniach, ani miejsca ani imiona się nie zgadzają.

Co tu komentować, chyba wszyscy słysząc o czymś takim mają podobne odczucia.


  • 0

#5 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 16 grudzień 2014 - 19:54

Januszu rzeczywiście, coś tu jest nie tak, ale zapewne chodzi o tą histrorię:

http://www.se.pl/wyd...-op_488805.html


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 16 grudzień 2014 - 19:58

  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#6 Janusz74

Janusz74

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów

Napisano 16 grudzień 2014 - 19:59

Januszu to ta historia, ażeby nie było wątpliwości:

http://www.tvn24.pl/...ztu,499018.html

Ja wiem, ale temat początkowo chyba dotyczył innej. Tutaj jest Kamil i Zuzanna, tam Kamil i Karolina.

 

I jeszcze dorzucę dzisiejszy komentarz z facebooka niejakiego Weltrowskiego, min. dziennikarza. Dobitnie, celnie i na temat:

 

Facebook zbliża do nas świat. To już drugi raz, gdy dzieje się jakaś głośna na całą Polskę kryminalna masakra, a ja się łapię na tym, że mam kilku wspólnych znajomych ze sprawcą / sprawczynią całego zamieszania. Nie znałem tej babki, nie mam pojęcia, co ją skłoniło do zakatrupienia rodziców chłopaka... ALE MAM GRANICZĄCE Z PEWNOŚCIĄ PRZEKONANIE, że po prostu jest idiotką. Bo ja tych wszystkich debili widuję na co dzień. Bo w gruncie rzeczy żyję z pisania tzw. sądówek, czyli relacji z rozpraw. I możecie mi wierzyć albo nie, ale nie spotkałem jeszcze ani jednego z tych mitycznych, romantycznych złoczyńców. Tych ikon popkultury. Każda jedna z tych osób, które zasiadają w sądowych ławach i odpowiadają za te swoje morderstwa, zabójstwa, pobicia ze skutkiem śmiertelnym, wszyscy oni to totalni debile, ludzkie ameby. Nawet jak z pozoru inteligentni, to w gruncie rzeczy śmieszni i żałośni w tym swoim przekonaniu, że czegoś dokonali, bo komuś sprzedali kosę. Ale łączy ich jeszcze coś innego. Wszyscy mają na twarzach wypisany ten lęk przed celą przez kilkanaście najbliższych lat. Albo i kilkadziesiąt. Tego się nie da zamaskować arogancją i zgrywaniem twardej sztuki. To po prostu widać. I w sumie fajna jest świadomość, że każda z tych osób WIE, że niczego nie cofnie, że niczego nie zmieni, że sama sprawiła, iż jej życie zamieniło się w totalne szambo. To mnie cieszy. Zawsze mnie to cieszy, jak siedzę w sądzie i patrzę na te głupie mordy. Dobranoc!


Użytkownik Janusz74 edytował ten post 17 grudzień 2014 - 15:27

  • 1

#7 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 18 grudzień 2014 - 11:06

Komentarz dobitny, ale nic bym do niego nie dodała, ani nie odjęła. Czasami po prostu tak trzeba i tyle. Dzięki. Pozdrawiam, M.

 

Dodatek:

http://www.fronda.pl...tami,45247.html


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 18 grudzień 2014 - 18:18
dopisek

  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych