Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Życzenia powrotu do zdrowia dla Kati


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Baba

Baba

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 30 październik 2014 - 18:32

Nasza koleżanka Kati od kilku miesięcy jest w szpitalu. Leży pod respiratorem, nie można jej odwiedzać ale niech wie, że o niej myślimy, że jesteśmy z nią. Proszę napiszcie kilka słów dla Niej, a tata przeczyta jej wszystko. Tylko piszcie, a nie wstawiajcie obrazków czy muzyki.

Kasiu wracaj do zdrowia, czekamy na Ciebie, by zrobić spotkanko w Warszawie, albo namówić Cię na kolejny zlot z Iponkami.  No i bardzo za Tobą tęskni Negro i oczywiście my. Mocno Cię ściskam.

Buziaki

Magda


  • 4
Nawet siwa może być szczęśliwa

#2 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 30 październik 2014 - 18:54

Droga Kasiu.

Nie znamy się za dobrze, widziałyśmy się może z dwa razy. Te dwa razy wystarczyły, by móc napisać, że jesteś sympatyczną i ciepłą osobą. Kochana zdrowiej i wracaj do Nas szybko, bo Jesteś tu potrzebna. Niech dobre myśli i energia, jaką wysyłamy do Ciebie dotrze. Niech wszystkie fluidy i miłość oraz wsparcie najbliższych, przyjaciół i znajomych będzie dla Ciebie siłą. Czekamy na Ciebie i myślami jesteśmy z Tobą... Do zobaczenia Kasiu. 

koniczyna-na-szczescie.gif


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 30 październik 2014 - 19:19

  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#3 Gość_michalina_*

Gość_michalina_*
  • Gość

Napisano 30 październik 2014 - 20:02

Witam Cie kochana Kasiu... pisze te slowa a innego nosnika komunikacyjnego, bo moj jest zepsuty...
czeka na naprawę.
Tak to jest, ze bywaja dni ktore wgniataja w ziemie...mecza... ale trwamy i przetrwamy bo mamy
taka moc w sobie,ktora wrecz rozkazuje mieć dobre mysli...i wreszcie wsrod bolu, smutku i lez
pojawi sie promyk ktory sprawi, ze znowu zaswieci slonce...
Kochana... jestes w moich myslach... modlitwie... przytulam - Michalina.

Użytkownik michalina edytował ten post 30 październik 2014 - 20:03

  • 0

#4 olimpia

olimpia

    Podpowiadacz

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 30 październik 2014 - 20:57

Kasieńko droga,  wracaj do zdrowia. Jesteś silną dziewczyną z serduszkiem na dłoni do ludzi. Ta miłość i dobroć , którą rozsiewasz wokół na pewno wróci do Ciebie, dodając mocy i siły w pokonywaniu czasem trudniejszych momentów w naszym życiu. 

 

Zdrowiej, nabieraj sił, i pamiętaj,że te najwspanialsze momenty życia są dopiero przed Tobą.

Całym duchem jesteśmy z Tobą, wspierając ciepłymi myślami i modlitwą.

 

Przytulamy Cię mocno :heart: :)

 

Basia&Grześ

 

 

 

 


Użytkownik olimpia edytował ten post 30 październik 2014 - 21:01

  • 0
"Pamiętaj, szczęście nie zależy od tego, kim jesteś i co wiesz. Zależy wyłącznie od tego co myślisz" (Dale Carnegie)

#5 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 30 październik 2014 - 21:09

Kati wracaj szybko do zdrówka :). Jesteś dziewczyna z powerem więc wierzę, że szybko wyzdrowiejesz, a to co teraz wydaje się ciężkie i straszne, za chwile będzie tylko kolejną lekcją, dzięki której będziesz mocniejsza...motorem napędowym do tego aby żyć jeszcze mocniej, jeszcze pełniej , jeszcze piękniej :). Trzymaj się ciepło i do zobaczenia na kolejnym zlocie ;)


  • 0

#6 Gość_DaFFy_*

Gość_DaFFy_*
  • Gość

Napisano 30 październik 2014 - 23:47

Kasiu wracaj jak najszybciej do nas, mi osobiście bardzo Ciebie brakuje i strasznie tęsknimy za Tobą.


  • 0

#7 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1460 postów

Napisano 31 październik 2014 - 08:45

Kasiu, nie pamiętam kiedy się poznałyśmy... To było dawno temu, zapewne na którymś ze zlotów.

Pamiętam nasze ostatnie rozmowy w Sulejowie i w Hucisku. Tak bardzo cieszyłaś sie ze swojego mieszkanka, tyle radości sprawiało Ci jego urządzanie... Późnym, zimowym wieczorem siedziałyśmy w hotelowym pokoju, na totalnym pustkowiu. Mówiłaś o swojej pracy, o satysfakcji, jaką daje Ci kontakt z młodzieżą... Jeszcze tyle pięknych rzeczy czeka na Ciebie.

Walcz Kasiu! Nie poddawaj się!

Tak dużo ciepła wnosisz wszędzie tam, gdzie się pojawiasz. Potrzebujemy Twojej serdeczności, otwartości...

Do zobaczenia Kasiu :*


  • 0

#8 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 31 październik 2014 - 09:47

Kati, nigdy dłużej ze sobą nie rozmawialiśmy, ale zawsze podziwiałem Twą niesamowitą energie, pewnego razu miałem wrażenie, że gdzie nie spojrzę tam Jesteś.

Szybciutko wracaj do zdrowia tego z całego serducha Ci życzę :)


  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#9 kaska_zaborze

kaska_zaborze

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1414 postów
  • Skąd:z wnętrza.

Napisano 31 październik 2014 - 16:47

Kasiu kojarzę Ciebie tylko jako moderatora. Nie jestem do końca pewna czy to uprawnia mnie do napisania czegokolwiek ale wierze, ze usłyszysz te słowa...

Wracaj już z tamtej krainy snu bo tutaj czeka Cie wiele dobrych momentów,szczesliwych chwil no i mieszkanko. Przesyłam dobre fluidy.


  • 0
Wciąż ma się mało lat a już się tyle przeżyło.Powoli dogasa blask tych co już nie wrócą dni.
Piotr Bukartyk.

#10 Marinka

Marinka

    Sufler

  • R.I.P.
  • PipPipPipPipPipPip
  • 331 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 01 listopad 2014 - 00:12

Droga Kati!

Tak wiele cudów się dzieje w międzyczasie. Nasz kolega i mój przyjaciel Darek mając przerwany rdzeń kręgowy dziś stawia swoje pierwsze kroki. Siła i determinacja Go do tego popchnęły. Niech Ci ich nie zabraknie. Bądź dzielna i walcz o siebie. Nie poddawaj się ani przez chwilę. My czekamy na Ciebie i wierzymy. Do zobaczenia na zlocie, bo nie może Ciebie zabraknąć.

Marinka

Ps. Wręczam Ci różyczkę :)65690_czerwona-rozyczka.jpg


Użytkownik Marinka edytował ten post 01 listopad 2014 - 00:16

  • 0
Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu.

#11 lucyna

lucyna

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 309 postów

Napisano 01 listopad 2014 - 13:11

Kasiu,życzę Ci abyś jak najszybciej pokonała to paskudne choróbsko,jesteś silną kobietką i musisz jej dać radę.Wracaj do nas szybciutko, wszyscy czekamy na Ciebie.Pozdrawiam i buziaczki zostawiam.


  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa:)

#12 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 02 listopad 2014 - 09:06

Kaśka, nie daj się....
Szybkiego powrotu do zdrówka:)
  • 0

#13 Evita

Evita

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 02 listopad 2014 - 14:22

Kasiu..

Z całego serca życzę Ci powrotu do zdrowia...do Nas..

Tak wielu za Tobą tęskni..tak wielu o Tobie wciąż myśli..Brakuje tutaj Ciebie!..I zloty już nie są te same... bez Twojego ciepła..i tego niezwykle promiennego, pełnego serdeczności uśmiechu..

 

Bezradność przytłacza..czas dłuży się w nieskończoność..ale nadzieja wciąż tli się w niejednym sercu..

Wierzę..że nie długo znowu Cię zobaczę..przywitam..uściskam...

Walcz niezwykła kobietko! I nie poddawaj się!!! 

Do zobaczenia!


  • 0
"Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nigdy nie gaś światła nadziei..."
(Bob Dylan)

#14 arti320

arti320

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 02 listopad 2014 - 18:37

szybkiego powrotu do zdrowia, ... dla Ciebie Kasiu :) pozdrawiam


  • 0

#15 bogda48

bogda48

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 03 listopad 2014 - 10:51

Kasiu wracaj szybko do zdrowia ,czekamy na Ciebie ,Pozdrawiamy bardzo serdecznie Bogda i Marek. Całuski ogromniaste


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych