Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Czy mam szansę dostać chociaż umiarkorwany stopień niepełnosprawności


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 pol90

pol90

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 23 październik 2014 - 16:14

Mam taki problem od 8 lat mam umiarkowany stopień niepełnosprawności z powodu padaczki, ale wtedy nie wykryli u mnie uzależnienia od benzodiazepin no i na poczatku jak wykryli u mnie padaczkę to stosowałem benzodiazepiny w celu, żeby nie mieć ataków padaczki no i jak poszedłem na drugą komisję to też dostałem umiarkowanby stopień niepełnosprawności w 2010 roku, ale wtedy nie byłem jeszcze na detoksie z powodu uzależnienia od benzodiazepin, ale dzisiaj jak poszedłem na komisję to lekarka powiedziała mi, że mam padaczkę z powodu odstawiania benzodiazepin bo jestem od nich uzależniony i powiedziałem tej lekarce, że ostatni napad był jakieś 2 lata temu na detoksie no i jeszcze miałem na tych papierach dzisiaj, że mam depresję no i jeszcze w tych papierach było takie coś od psycholaoga, że bardzo słabo koduje tzn. mam uszkodzoną zdolność zapamiętywania nowych informacji i pamięc krótkotrawała na poziomie wzrokowym jeż też słaba, ale na poziomie słuchowym jest przeciętna, ale tymi badaniami jeśli chodzi od psychologa się nie przejeła nie wiem czy to wogóle  czytała, i powiedziała mi wprost, że da mi grupę, ale tylko na rok i po tym roku jak pójde do ośrodka i dam po tym roku zaświadczenie że jestem w ośrodku, albo ten ośrodek ukończyłem to da mi znowu na 4 lata jakiś stopień. Moje pytanie jest takie jaki stopień po tym moge dostać umiarkowany, ciezki czy lekki?


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych