Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Andrzejki IPON

Andrzejki Zlot Łódź

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
52 odpowiedzi w tym temacie

#41 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 27 listopad 2014 - 16:47

W związku z tym, że niestety nie będzie mnie na Zlocie Andrzejkowym w Łodzi, wszystkim Zlotowiczom życzę: złego humoru, brzydkiej pogody, zimnych pokoi, ciepłej wódki, niesmacznego jedzenia, fatalnej muzyki na imprezie, kłótni, niesnasek, nieporozumień a na drugi dzień kaca gigant!   :devil: :P   :devil:  To tylko zazdrość, tak naprawdę życzę Wam cudownej (jak zwykle!) atmosfery i zabawy!!!    :)  :)  :heart: 


  • 4

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#42 dani

dani

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 27 listopad 2014 - 21:04

Kiniuś !!! Dozobaczenia !!!


  • 1
"Warto, warto żyć" -Tuwim Julian

#43 Gość_cuba_*

Gość_cuba_*
  • Gość

Napisano 30 listopad 2014 - 14:30

Dzięki za kolejny miły zlot  pozdrowienia dla wszystkich  :hehe:  :hehe:  :hehe: 


  • 2

#44 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 30 listopad 2014 - 15:13

Kochani dzięki za zajebisty zlot Wszystkim bez wyjątku :)


  • 4

#45 BAR32

BAR32

    Sufler

  • Moderator
  • 355 postów

Napisano 30 listopad 2014 - 18:05

Wróciłam.. było zajeeefajnie jak zawsze :) Dzięki wszystkim za miłą atmosferę,za towarzystwo , MarJasiek dzięki za dostarczenie BARa do Katowic :) Mam nadzieję.. do zobaczyska zaś  :D


  • 1
"...oto słyszę jak w popiół przemieniam się i kruszę,i coraz mniejszy ciałem wierzę we własną duszę.."
/K.K.Baczyński/

#46 endrjuxx

endrjuxx

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 30 listopad 2014 - 19:31

Również przytłaczam się do podziękowań i dziękuję jeszcze raz za życzenia  w Białymstoku zameldowałem się około 18 ...................


  • 1

#47 Gość_MARKO76_*

Gość_MARKO76_*
  • Gość

Napisano 30 listopad 2014 - 20:08

JAK ZWYKLE SUPER SPOTKANKO , ALE CO PIĘKNE SZYBKO SIĘ
    KOŃCZY , JADNAK CZAS SZYBKO IDZIE I BĘDZIE NASTĘPNE

                                                  ;)  :P :D :D :) ;)


  • 1

#48 niuniek2249

niuniek2249

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 30 listopad 2014 - 21:11

Dzieki za wspaniale spedzony czas :cool:  Bylo ZAJEFAJNIE i czekam na kolejny zlocik :D


  • 2

#49 arti320

arti320

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 01 grudzień 2014 - 18:54

Ponieważ wydłużyliśmy sobie troszkę weekend ;) ,dziś wieczorkiem dotarłem do domu.Dzięki za miłe konwersacje w dobrym towarzystwie :D


  • 1

#50 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1457 postów

Napisano 01 grudzień 2014 - 19:21

Nieważne jest miejsce, liczą się ludzie... Dzięki Wam za kolejne miłe i energetyzujące wspomnienia, które pozostaną ze mną na długo...

Czekam na kolejną okazję, by się z Wami spotkać...


  • 7

#51 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 01 grudzień 2014 - 22:53

Te trzy dni, wszystkie minuty minęły jak sekundy. Nie sposób wszystkiego ubrać w słowa, to już chyba nie ta wcześniejsza moja głowa. Próby dokonam, by Was przekonać. Za rozmowy, w tym długie i żmudne, dziękuję bo nie były nudne. Cząstkę swoją oddalały, a tym co ważne napełniały. Słowa w nich wypowiedziane pozostaną mi tylko dane. Warto doczekać tych chwil niezapomnianych, by potem być czasem wspomnianym. Będąc przy tej sposobności pamiętam pewne osobowości. Kobitki Moje Kochane, dziękuję za wspólne przebywanie. Za wsparcie, ciepło, odruch, czy też słowo, niech będzie Wam dziś fajowo na samo tchnienie i chwil odtworzenie. Nowym osobom dziękuję, że nic ich w tych wszystkich podróżach nie powstrzymuje.

Dotarłam szczęśliwie do celu, wciąż będąc twardą i ucząc się tego od Was wielu. Do następnego, więc razu, kiedy to się urodzi, bądź z czasem Nas nie odwodzi.  Wszystko się w końcu może wydarzyć. Niepewna niczego, nie rzucam słowa pustego. Czekam z tym, co we mnie zostało, bo mi ciągle mało...Uśmiech zostawiam Was Moi Kochani Ludzie  :)

P.S. Osoby mające zdjęcia z moim udziałem proszę o kontakt na priv lub ogólnie dostępnego maila. Miło by mi było. Rymowanka celowo została ułożona, taka okoliczność nie mogła pozostać niezauważona  ;)  :)


  • 7

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#52 niuniek2249

niuniek2249

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 19 grudzień 2014 - 16:22

3 tyg temu skonczyl sie zlocik :(  a ja juz mysle by na kolejny pojechac :cool:  cieeeekawe w jakim krancu Polski on bedzie :D


  • 0

#53 Gość_marco99_*

Gość_marco99_*
  • Gość

Napisano 02 styczeń 2015 - 17:53

Witam,może na następnym zlocie uda się z Wami spotkać,pozdrawiam wszystkich.


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Andrzejki, Zlot, Łódź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych