Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Miss Polski na wózku

MISS POLSKI NA WÓZKU

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

#1 petunia1983

petunia1983

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 11 maj 2014 - 10:28

Biorę udział w konkursie Miss Polski na wózku :) Można na mnie głosować tutaj : 

 

Linka nie ma i nie będzie.

 

Dzięki :)


  • -2

#2 viiikulka

viiikulka

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 maj 2014 - 17:34

Witam,

 

Biorę udział ( zanik mięśni ) w tegorocznych wyborach Miss Na Wózku i bardzo bym była wdzięcz na za oddanie choćby jednego głosu na mnie lub udostępnienie tej wiadomości dalej .. pozdrawiam serdecznie każdy głos jest dla mnie bardzo cenny.  Kandydatka#66 - Aleksandra Karpińska Wejdź na stronę i zagłosuj na mnie w Wyborach Miss Polski na wózku 2014 organizowanym przez Fundację Jedyna Taka.

 
Wejdźcie na stronę może Wam się spodobam i oddacie na mnie głos ..  ;)
 
Pozdrawiam serdecznie
 
Usunięto aktywne linki

Moderator


  • 1

#3 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6290 postów
  • Skąd:home

Napisano 11 maj 2014 - 18:02

Życzę Ci powodzenia, ale uwierz mi te wiadomości widzę wszędzie i już niedługo to będę bała się otworzyć skrzynkę pocztową ;) :)
  • 0

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#4 pier1987

pier1987

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 292 postów
  • Skąd:Słupca

Napisano 11 maj 2014 - 18:42

Dziwny konkurs


  • -1

#5 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 11 maj 2014 - 19:57

Dlaczego?


  • 1

#6 Trybik

Trybik

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 656 postów

Napisano 11 maj 2014 - 20:07

Witaj Klaudio, zerknąłem na Twój profil, jak i na wiele innych profili kandydatek do tytułu Miss Polski na wózku i cóż ... jak widzę w opisie literówki, błędy ortograficzne, stylistyczne, interpunkcyjne i pewnie jeszcze inne, a także foty z jakimś dziwnym tłem, np. suszące się jakieś ciuchy na kaloryferze (nie wszystkie wymienione przykłady dotyczą Twojego profilu), to wybacz, ale do mnie takie apele nie trafiają.

Jeśli ktoś zabiega o czyjeś głosy, a przy tym nie dba o całą otoczkę, to tak jakby i nie dbał o czyjeś wrażenia i tym samym nie zależy mu na tych głosach.

 

Cenię sobie ten konkurs i jestem z Wami dziewczyny, ale jeśli nie przywiązujecie żadnej wagi do pewnych szczegółów, to jak możecie oczekiwać od kogoś głosów na siebie ? Dotyczy to sporej liczby profili dziewczyn, które startują w tych wyborach.


  • 6

... największym wrogiem wolnego człowieka jest system ...


#7 pier1987

pier1987

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 292 postów
  • Skąd:Słupca

Napisano 11 maj 2014 - 20:18

Ocena czyjejś  urody jest prawie zawsze kwestią dyskusyjną


  • 2

#8 petunia1983

petunia1983

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 11 maj 2014 - 20:19

Trybik,ja podałam linka do mojego profilu więc jeśli te uwagi nie dotyczą mojej kandydatury to nie rozumiem dlaczego tutaj zwracasz na to uwagę.Nie odpowiadam za profile innych dziewczyn,a swoje zdjęcia uważam za dobre,ponieważ robione były przez profesjonalistkę.A jeśli chodzi o literówki i te drobne błędy to jest to wina tylko i wyłącznie osób które wrzucały te opisy do sieci.

 

Pozdrawiam


  • 0

#9 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 11 maj 2014 - 23:25

O gustach się nie dyskutuje - każdy ma swój.. Zresztą pojęcie urody jest względne... Natomiast wg mnie, ważniejsze jest by dzięki temu konkursowi zachęcać do wyjścia ludzi na zewnątrz...


  • 4

#10 PIMOT

PIMOT

    Narrator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1842 postów

Napisano 12 maj 2014 - 10:17

Pomozemy.


  • 0

Ludzie buduja za duzo murow a za malo mostow

 

Issac Newton


#11 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 12 maj 2014 - 11:48

Nom to teraz tak. Osoba, która zamieszcza tekst w sieci go nie pisze tylko wrzuca jak leci. Czytając Twoje ogłoszenie nic innego nie spotykam tylko spójnik "i". To już innych nie ma? Ludzie, jak organizujecie konkursy na skalę krajową to reprezentujmy siebie jako osoby atrakcyjne także intelektualnie, bo o pięknie fizycznym, hmmmm no żebym tam na tych fotkach widziała czar urody to też mam wątpliwości. Dla mnie Miss Polski to ma być czar, uroda, wdzięk, odpowiednia prezentacja siebie,nie szkodzi, że na wózku,ale jak Cię widzą, tak Cię piszą. Sorry Batory, ale czarno to widzę i popieram @Trybika. A piszemy to tutaj, bo jako jedna z kandydatek masz szansę coś szepnąć organizatorom. Gdyby ktoś zamieścił moje ogłoszenie, ale napisane z błędami, zwyczajnie bym kazała je poprawić. Przecież chcesz dobrze się zaprezentować.


Użytkownik Paulla edytował ten post 12 maj 2014 - 11:52

  • 1
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#12 petunia1983

petunia1983

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 12 maj 2014 - 12:44

Wy macie do mnie pretensje czy do organizatora? Bo już nie wiem...  

 

Paulla zanim się kogoś skrytykuje należy najpierw samemu spojrzeć w lustro..


Użytkownik petunia1983 edytował ten post 12 maj 2014 - 12:45

  • -3

#13 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 12 maj 2014 - 13:20

Wy macie do mnie pretensje czy do organizatora? Bo już nie wiem...  

 

Paulla zanim się kogoś skrytykuje należy najpierw samemu spojrzeć w lustro..

Nom startując w konkursach trzeba się liczyć z krytyką, a z lustrem popieram, dlatego nie startuję w konkursach piękności. Haha :)

P.S. Pozbijałam wszystkie lustra w domu :P

Uwagi są do obu stron. Koniec pieśni. Sayonara! Jak Tobie ani organizatorom nie zależy na głosach i pozytywnym rozgłosie Wasza broszka.


Użytkownik Paulla edytował ten post 12 maj 2014 - 13:23

  • 0
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#14 petunia1983

petunia1983

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 12 maj 2014 - 13:47

Nom startując w konkursach trzeba się liczyć z krytyką, a z lustrem popieram, dlatego nie startuję w konkursach piękności. Haha :)

P.S. Pozbijałam wszystkie lustra w domu :P

Uwagi są do obu stron. Koniec pieśni. Sayonara! Jak Tobie ani organizatorom nie zależy na głosach i pozytywnym rozgłosie Wasza broszka.

Zależy mi na głosach i zwróciłam im uwagę na literówki.My pisałyśmy opisy na papierze  w formularzu i wysyłałyśmy pocztą.Z mojej strony żadnych błędów nie było,to oni je zrobili zapisując na stronie.


  • 1

#15 Paulla

Paulla

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Skąd:Gniezno

Napisano 12 maj 2014 - 13:54

No to nie dbają tam o Was. Jest to czego się obawiałam - czyli robienie na tym biznesu, zamiast pokazywać to, co w Was najpiękniejsze. Organizator sobie kasy nabije, a że reszta do dupy, co tam. Wasz udział powinien Was promować, bo to kobitki Wy startujecie w konkursie :)

Powodzenia!


  • 2
"Wszystkie niejasne pojęcia muszą upaść nim uczeń może nazwać siebie mistrzem..." Bruce Lee
"Trzeba mieć niemało odwagi, aby się ukazać takim jakim się jest naprawdę." Søren Aabye Kierkegaard

#16 the

the

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów
  • Skąd:Pomorze

Napisano 12 maj 2014 - 13:55

a mnie kilka historii paru kobiet na ww. www poruszyło; pokazały się, otworzyły - brawo za otwarcie i wyjście do ludzi. zaimponowały mi. a na jedną z Pań zagłosowałam :)


  • 1
Nazywaj rzeczy po imieniu, a zmienią się w okamgnieniu.

#17 petunia1983

petunia1983

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 12 maj 2014 - 14:08

Literówki mają być poprawione a na resztę wpływu nie mam.

 

Pozdrawiam :)


  • 0

#18 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3581 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 12 maj 2014 - 18:00

Aby uniknąć bałaganu na forum,połączyłem wątki dotyczące konkursu miss na wózku. Proszę umieszczać posty z prośbami o oddanie głosu w tym wątku. Nowe wątki o tej tematyce i tak zostaną przeze mnie dołączone do tego wątku.

 

Dodam też, że nie moge oprzeć się wrażeniu, że nie jest to konkurs piękności, a raczej operatywności w zapewnianiu sobie głosów. A uroda i wdzięk schodzą na dalszy plan.


  • 3

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#19 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 12 maj 2014 - 18:37

A ja zmarnowałem kilkanaście minut swego cennego życia :) przeglądając wszystkie kandydatury i tak nie do końca rozumiem idei tego konkursu (wszelkiej maści konkursy miss i mister to dla mnie jakaś abstrakcja) bo jedynym wg mnie kryterium do wzięcia udziału w nim jest bycie kobietą poruszającą się na wózku.


  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".


#20 Lilith

Lilith

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 12 maj 2014 - 19:23

petunia po 1 jeśli zabiegasz o głosy ludzi i są to głosy płatne (za których oddanie głosujący muszą zapłacić i to nie symboliczną złotówkę), to powinnaś być trochę milsza i przyjąć krytykę na klatę.

Po 2 jestem rozczarowana poziomem tegorocznych wyborów. W zeszłym roku były ciekawsze i ładniejsze dziewczyny.

 

viikulka trzymam kciuki ;)


  • 3


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych