Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Spotkanie w Krakowie.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 stokrotka4533

stokrotka4533

    Statysta

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 15 marzec 2014 - 15:04

Witam, jest propozycja jednodniowego spotkania w Krakowie  na kawie. Spotkanie planowane jest wiosna, czy byli by chetni?


  • 4

#2 lucyna

lucyna

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 309 postów

Napisano 15 marzec 2014 - 15:53

Jestem za:)


  • 3
Nawet siwa może być szczęśliwa:)

#3 Monia74

Monia74

    Narrator

  • Moderator
  • 1457 postów

Napisano 16 marzec 2014 - 17:41

Też się chętnie wybiorę. Czekam na szczegóły :-).
  • 4

#4 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 17 marzec 2014 - 15:11

Ja również chętnie się wybiorę :)


  • 3

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#5 Gość_santiagowp2_*

Gość_santiagowp2_*
  • Gość

Napisano 21 marzec 2014 - 11:26

Ja chce się wybrać w tym roku na Finał – 7 czerwca 2014 r. na krakowskim Rynku Głównym - zaczarowanej piosenki chcialbym zobaczyć na żywo


  • 2

#6 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 24 marzec 2014 - 21:19

Witam, jest propozycja jednodniowego spotkania w Krakowie  na kawie. Spotkanie planowane jest wiosna, czy byli by chetni?

Witam, chciałem spytać w jakiej fazie jest organizacja spotkania. stokrotka4533 masz jakiś konkretny lokal na uwadze?
Pozdrawiam


  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#7 marta12

marta12

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 47 postów

Napisano 25 marzec 2014 - 17:12

jestem za spotkaniem w Krakowie :) oczywiście proponuje także Wadowice :)


  • 0
;):):):);)

#8 stokrotka4533

stokrotka4533

    Statysta

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 31 marzec 2014 - 19:24

Witam, chciałem spytać w jakiej fazie jest organizacja spotkania. stokrotka4533 masz jakiś konkretny lokal na uwadze?
Pozdrawiam

 

Witam, przepeaszam za milczenie. Co do spotkania to jak najbardziej aktualne, wstepnie planujemy  spotkac sie w pierwsza lub drugą niedziele  po świętach. Dokładnie poinformuję  w krótce :) .  Miejsce spotkania Galeria Krakowska; pijemy kawke, posilamy sie.Całość spotkania na koszt własny (każdy płaci za siebie). Co do formy spotkania ustalimy na miejscu. Wszystko będzie uzależnione od naszych mozliwosci  poruszania się.


  • 0

#9 stokrotka4533

stokrotka4533

    Statysta

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 11 kwiecień 2014 - 19:09

Witam, spotykamy sie w Galerii Krakowskiej 4 maja, jesli sa chetni na kawe  zapraszam:)


  • 0

#10 lucyna

lucyna

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 309 postów

Napisano 12 kwiecień 2014 - 07:06

Jestem na tak: :) Proszę o więcej szczegółów,o której godzinie i w jakim miejscu ponieważ galeria jest duża.Pozdrawiam cieplutko.


  • 0
Nawet siwa może być szczęśliwa:)

#11 sucherro

sucherro

    Mistrz Ciętej Riposty

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 677 postów
  • Skąd:Nibylandia

Napisano 12 kwiecień 2014 - 12:26

Mnie nie będzie.Wyjeżdżam na weekend majowy w Bieszczady.
Życzę owocnego spotkania :D


  • 0

[you] Jeżeli w piekle wózki inwalidzkie są napędzane złem to będziemy wszyscy nieźle z*********ć... :)


#12 macierzanka

macierzanka

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów
  • Skąd:Małopolska

Napisano 12 kwiecień 2014 - 21:03

Ja tez byłabym chęna ale nie wiem gdzie? Przepraszam Cię miejsc gdzie dają kawę w galeri jest dużo. Podaj proszę gdzie to mogło by być Miło by Cię było poznać.


Stokrotka proszę Cię odpowiedz na posta.


Ja też jestem za tylko gdzie proszę o informację wcześniej bo nie mam dostepu do kompa.

Użytkownik marder edytował ten post 14 kwiecień 2014 - 18:31

  • 0
Podnieść się po upadku i mieć marzenia.

#13 stokrotka4533

stokrotka4533

    Statysta

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 13 kwiecień 2014 - 14:39

Spotykamy się 4 maja. Jest to niedziela. Spotykamy się w Galerii Krakowskiej po godz. 10. podaje tel do mnie 669 398 956.

Ja tez byłabym chęna ale nie wiem gdzie? Przepraszam Cię miejsc gdzie dają kawę w galeri jest dużo. Podaj proszę gdzie to mogło by być Miło by Cię było poznać.

Spotykamy się w galerii blisko wejscia od strony dworca PKS okolo godz 10. W razie problemów proponuje kontakt telefoniczny 669398956 pozdrawiam:).
  • -2

#14 macierzanka

macierzanka

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów
  • Skąd:Małopolska

Napisano 14 kwiecień 2014 - 23:24

Stokrotka z całym szacunkiem 10 to trochę za wcześnie niektórzy muszą dojechac.To ma być spotkanie przyjacielskie.Stokrotko nie wiesz że niektórzy jak nawet się zdecyduja nie będą wstawać o 6 aby przyjechać do Krakowa. Miejsce jest dobre na zbiorkę, ale czeso się ludzie spózniają - to niestety zależy od komunikacji.Bo nie każdy ma własny pojazd cztero-kołowy.Proponuje zmianę godziny na pózniejszą.


Nie wiem jak Ty to widzisz. Jeśli zbioka jest o 10godz koło PKS nie wiem czy ktoś przyjdzie czy przyjedzie. Poza tym jak nagle zwali sie do lokalu ok 17 -20 osob bedzie draka. Jeszcze jedno jesli my pojdziemy gdzies do lokalu na kawe to trzeba by pozostawic koło PKS jedną osobę tzw. zbierajacą. Cieszę się że chcesz  sie spotkać.

 A co powiesz na spotkanie stokrotki z macierzanka najpierw.


  • 0
Podnieść się po upadku i mieć marzenia.

#15 stokrotka4533

stokrotka4533

    Statysta

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 15 kwiecień 2014 - 07:30

Oczywiście co do godziny spotkania to nie jest wymagane, że każdy musi być na godz 10;00. Są osoby, które będą jw Krakowie już po godzinie 9. Jeśli jednak ktoś dotrze na godz 12 czy poźniej też będzie mile widziany :)


  • -1

#16 macierzanka

macierzanka

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 28 postów
  • Skąd:Małopolska

Napisano 15 kwiecień 2014 - 16:27

Stokrotko dziekuję Ci za odpowiedz. Dziekuję z całego mojego serducha ze każdy bedzie mile widziany.Postaram ja tez byc,


Użytkownik macierzanka edytował ten post 15 kwiecień 2014 - 16:28

  • 1
Podnieść się po upadku i mieć marzenia.

#17 pawelubachao2

pawelubachao2

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 29 kwiecień 2014 - 20:42

Jestem za i okolice krk 4 konczynowiec.Czy moge byc z mama i ciocia bo mi pomoga bo sam niemam jak?Dziekuje i prosze o odpowiedz   https://imageshack.com/i/n7z6l3j  to ja wiek nieprzeszkadza?

Z synem https://imageshack.com/i/nfmz8zj   sam  https://imageshack.com/i/nava8kj  i  sam znow  https://imageshack.com/i/nhe7hkj  .

 

 

A tu historia moja smutne ale prawdziwe http://pawel.walkaomarzenie.pl/


Użytkownik pawelubachao2 edytował ten post 29 kwiecień 2014 - 20:56

  • 0

#18 stokrotka4533

stokrotka4533

    Statysta

  • Oczekujący
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 03 maj 2014 - 12:56

Witam pięknie. Odnośnie jutrzejszego spotkania w Krakowie. Niestety z  niewielkiej ilości chętnych  osób, spotkanie nie odbędzie się. Pozdrawiam serdecznie.


  • -5

#19 __ANIOLEK__

__ANIOLEK__

    Orator

  • Super Moderator
  • 6287 postów
  • Skąd:home

Napisano 04 maj 2014 - 10:24

@Stokrotko Droga, czy Ty przypadkiem nie za szybko się poddałaś. Nie patrz na ilość tylko na jakość, czyli ludzi :) Na Naszych spotkaniach w Szczecinie też nie przybywają tłumy drzwiami i oknami, a mimo to potrafimy miło i przede wszystkim razem spędzić ze sobą czas. Bywa, że jest 5 osób, a innym razem 12 osób. Może to potwierdzić każdy kto był z Nami. Tak naprawdę atmosfera, radość i pozytywna energia jest w Nas. Smutne, że podjęłaś taką decyzję, no ale to Twój wybór. Pozdrawiam.


  • 4

"Stań twarzą zwróconą do słońca, a cień pozostanie za tobą". /Teresa Lipowska/

 

"Śmiech jest masażem dla brzucha! Uśmiech jest masażem dla serca!".

 

 


#20 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 04 maj 2014 - 13:14

Zgadzam się z Mileną,  nawet jak będzie tylko 2-3 osoby warto zorganizować spotkanie, następnym razem będzie może więcej.

Sam pamiętam, że kilka ładnych lat wstecz też współorganizowałem spotkania w Szczecinie, pierwsze spotkanie to były 2 osoby, a później bywało więcej osób.

 

 


  • 3
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych