Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Nazwy użytkowników na IPON

nicki

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 admin

admin

    Podpowiadacz

  • Administrator
  • 168 postów

Napisano 14 listopad 2013 - 21:12

Jak zapewne wiecie (i widzicie) rozwijamy ciągle IPON. Korzystamy przy tym zarówno z własnych rozwiązań, jak i gotowych skryptów, takich jak na przykład to forum dyskusyjne. Niestety coraz częściej natrafiamy na problem z nazwami użytkowników: niektóre skrypty nie chcą działać poprawnie, jeżeli nazwa użytkownika zawiera polskie znaki diakrytyczne, lub spacje. Owszem, modyfikacja pozwalająca na ominięcie tego problemu jest możliwa, jednak nie zawsze pozwala na to licencja, a także daleko idące modyfikacje są bardzo kłopotliwe, kiedy dochodzi do aktualizacji.

Na szczęście problem dotyczy bardzo małej liczby osób, które zarejestrowały się w zamierzchłej przeszłości ;) , w dość krótkim okresie czasu gdy rejestracja nicka zawierającego polskie znaki i/lub spacje była możliwa.

Dlatego mam do Was prośbę:

 

Jeżeli Twój nick, zawiera polskie znaki diakrytyczne, takie jak np. ą, ę, ł itd. kropkę lub spację, proszę napisz do nas na biuro@ipon.pl przesyłając nam kilka propozycji na swój nowy nick, tak abyśmy mogli go zmienić.


  • 3
Roma locuta, causa finita.

#2 Gość_marei_*

Gość_marei_*
  • Gość

Napisano 15 listopad 2013 - 07:14

I tak dziwne, że w ogóle dało się takie nicki zakładać. :)


  • 0

#3 wiki9969

wiki9969

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 50 postów
  • Skąd:łódzkie

Napisano 18 lipiec 2014 - 20:29

A jeżeli chciałabym zmienić nick również mogę pisać na tego maila?
  • 0

#4 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 22:30

A jeżeli chciałabym zmienić nick również mogę pisać na tego maila?

Oczywiście, należy pisać na biuro@ipon.pl podając dwie-trzy propozycje nowego nicku, pierwszy wolny zostanie nadany :)


  • 1

Jacek "Verselle"



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych