Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Przegnać samotność

samotność miłość przyjaźń życie w pojedynkę marzenia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#21 agunia2

agunia2

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 kwiecień 2013 - 14:37

strasznie Ci zazdroszcze, ze spelnily sie twoje zyczenia- ja nie mam na to szans bo moja milosc sie skonczyla - znalazl sobie zdrowa kobiete. przykre ale prawdziwe

POWODZENIA


  • 0

#22 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 27 kwiecień 2013 - 17:03

agunia2 - głowa do góry, ja też nie wierzyłam... i co? :) jak przyszło to z podwójnym szczęściem :)


  • 0
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#23 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 27 kwiecień 2013 - 21:55

Mrowciaa, też Ci strasznie zazdroszczę, ale gdyby mnie spotkała na stare lata (mówię o sobie, nie o Tobie!) jakaś miłość, to pewnie uciekałabym gdzie pieprz rośnie - tyle mam kompleksów i  samoocenę mniej więcej na poziomie Żuław Wiślanych, że bałabym się z kimś związać. I pewnie jak zwykle, trafiłabym na kogoś, kto tylko bierze, a nic nie daje, a na to juz nie mam siły. Ale z drugiej strony, pomarzyć dobra rzecz...


  • 0

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#24 Jaskółka

Jaskółka

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 316 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 28 kwiecień 2013 - 17:42

A wiecie, że ta złota rybka serio działa? Ja dobrych parę lat temu też miałam do niej życzenie i spełniła je... skutki tego były  nie za fajne, ale życzenie zostało spełnione :P takze uważajcie o co prosicie rybkę :)

a tak poza tym, rybko mam kolejne życzenie, ześlij mi kilka zer w kasie, przydadzą się jak cholera :D


  • 2
- wkłady do pochłaniaczy wilgoci, kadzidełka, olejki - sprawdź sam!

Znajdź siłę w swym sercu , aby biła blaskiem Twych oczu - Jaskółka Uwięziona

#25 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 28 kwiecień 2013 - 18:11

Jaskółka, po co zawracać głowę Złotej Rybce, zer ci u mnie dostatek, mogę się podzielić!  :) 


  • 0

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#26 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 28 kwiecień 2013 - 18:24

A wiecie, że ta złota rybka serio działa? Ja dobrych parę lat temu też miałam do niej życzenie i spełniła je... skutki tego były  nie za fajne, ale życzenie zostało spełnione :P takze uważajcie o co prosicie rybkę :)
a tak poza tym, rybko mam kolejne życzenie, ześlij mi kilka zer w kasie, przydadzą się jak cholera :D

Jaskółka , zgadza się w 100%, też ta wredna rybka spełniła moje życzenie, tylko skutki były nie bardzo. Tak więc, uważajcie o co prosicie bo może się spełnić :D
Już wolę o nic nie prosić, tylko sama działać w realizacji swoich marzeń.
  • 0
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#27 Gość_kuba_*

Gość_kuba_*
  • Gość

Napisano 28 kwiecień 2013 - 19:13

a tak poza tym, rybko mam kolejne życzenie, ześlij mi kilka zer w kasie, przydadzą się jak cholera :D

 

Doprecyzuj, z której strony jedynki :D - przed czy za...  bo to szalona różnica :D


  • 0

#28 Jaskółka

Jaskółka

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 316 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 28 kwiecień 2013 - 20:49

to ma być jakaś cyfra od 1 do 9 i po tej cyfrze kilka zer poproszę :D


  • 0
- wkłady do pochłaniaczy wilgoci, kadzidełka, olejki - sprawdź sam!

Znajdź siłę w swym sercu , aby biła blaskiem Twych oczu - Jaskółka Uwięziona

#29 Kiciuś

Kiciuś

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 28 kwiecień 2013 - 20:59

To ja się dołączam do życzenia
  • 0

:heart:   :heart:  :heart: Gdy ci życie ktoś zagłuszy życiem

swym,zbuduj sobie, bracie, z dźwięków ląd :heart:  :heart:  :heart: 


#30 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 30 kwiecień 2013 - 19:31

(...) tyle mam kompleksów i  samoocenę mniej więcej na poziomie Żuław Wiślanych, że bałabym się z kimś związać (...)

 

Też miałam i czasami mam niską samoocenę, bo jestem świadoma tego kim jestem. Ale teraz wiem, że niektórzy te wady uważają za coś fajnego:-) Nieważne, czy to szczęście co mnie spotkało będzie na lata (chciałabym) czy też nie... ważne, że przekonałam się co to znaczy odwzajemnione uczucie:-) Nie bój się, to podstawa. Po drugie, trzeba żyć chwilą. Jutro możemy wyjść z domu i nie wrócić, nie warto marnować żadnej sekundy... Ewa, obejrzyj ten krótki filmik do końca  :)

 


Użytkownik mrowciaa edytował ten post 30 kwiecień 2013 - 19:32

  • 2
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#31 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 30 kwiecień 2013 - 22:22

Mrówcia, dzięki za filmik, obejrzałam i dostałam doła zamiast kopa, bo uświadomiłam sobie, że sekundy mojego życia są takie same jedna w drugą i nie mam żadnych wyborów i nic się nie dzieje i nic się nie zmieni... Ale do jutra mi ten dołek przejdzie i dalej będę odliczać te swoje nieszczęsne sekundy z uśmiechem ! Zawsze wychodzę z założenia, że jutro może być gorzej, więc należy się cieszyć tym, co jest dzisiaj. :)  :)  :) 
 

 


  • 1

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#32 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 01 maj 2013 - 16:09

Ewa a może spójrz na wszystko z drugiej strony. Bycie singlem, ma swoje zalety. Jesteś wolna i niezależna, nie musisz się martwić, czy partner ma czystą bieliznę i czy obiad będzie smakował ;)
Możesz robić co Ci się podoba, nie tłumacząc się ze swoich decyzji. Możesz rozpieszczać i dopieszczać siebie sama i nikt nie czepi, że wydajesz na swoje zachcianki :D
A miłość najczęściej przychodzi, kiedy najmniej jej się spodziewamy. Tak więc, nie dołuj się, tylko ciesz się wolnością.
  • 0
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#33 misshihi

misshihi

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Skąd:Warszawa-Mokotów

Napisano 01 maj 2013 - 20:24

Ależ ja się wcale nie martwię moim "singlostwem" ! Ja pisałam tylko, że nic się w moim życiu nie dzieje i że TO jest dołujące. A że czasem ( tylko czasem) przychodzi jakś taka tęsknota...Ale w życiu nie chcę się już z nikim wiązać, choć przykro, że ze mna też nikt nie chce, hi hi  :D 

Więc bardzo proszę Złotą Rybkę, żeby mnie przypadkiem nie zechciała boleśnie doświadczyć jakąś spóźnioną miłością !


  • 0

"W iskier krzesaniu żywem ,   materiał to rzecz główna. 
Trudno najtęższym krzesiwem 
iskry wydobyć z... substancji miękkiej i podatnej" .


#34 CZARNYANIOL

CZARNYANIOL

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 01 maj 2013 - 20:34

He he, Misshihi jak to nic się nie dzieje w Twoim życiu? Trafiłaś na forum IPONU, poznajesz ( ja na razie wirtualnie ) nowych ludzi, za miesiąc jedziesz na zlot, wtedy realnie poznasz całą ferajnę i Ty mówisz, że nic się nie dzieje?
Dzieje się, dzieje tylko pomału, kroczek po kroczku :D
  • 0
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

#35 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 02 maj 2013 - 08:50

Misshihi nic na siłę :) Jak zacznie się dziać to SAMO i w NAJMNIEJ OCZEKIWANYM MOMENCIE - z zaskoczenia :) 


  • 1

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#36 Gość_Ivona_*

Gość_Ivona_*
  • Gość

Napisano 08 maj 2013 - 20:44

Wprawdzie sama nie wierzę, że to robię, ale się przyłączę.

 

Bardzo proszę o to, bym w końcu zrozumiała naturę jednego mężczyzny.

Żeby - jeśli już coś zaskoczy - nie uciekał przed wsparciem, które chcę mu dać.

Żeby schował dumę do kieszeni, nie rękę...

I żebym jeszcze mogła z nim porozmawiać. :(


  • 0

#37 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 09 maj 2013 - 15:42

Ewa a może spójrz na wszystko z drugiej strony. Bycie singlem, ma swoje zalety. Jesteś wolna i niezależna, nie musisz się martwić, czy partner ma czystą bieliznę i czy obiad będzie smakował ;)
Możesz robić co Ci się podoba, nie tłumacząc się ze swoich decyzji. Możesz rozpieszczać i dopieszczać siebie sama i nikt nie czepi, że wydajesz na swoje zachcianki :D
A miłość najczęściej przychodzi, kiedy najmniej jej się spodziewamy. Tak więc, nie dołuj się, tylko ciesz się wolnością.

Rzeczywiście uczucie przychodzi zwykle wtedy kiedy się tego nie spodziewamy jeden wszak warunek. Trzeba mieć otwarty umysł. I faktycznie bycie singlem ma swoje zalety.... ja jakiś mało klasyczny jestem chyba (tak nawiasem mówiąc) sam dbam o swoją bieliznę a zachcianki miewam równie drogie co moja partnerka :)
 

Bardzo proszę o to, bym w końcu zrozumiała naturę jednego mężczyzny.
Żeby - jeśli już coś zaskoczy - nie uciekał przed wsparciem, które chcę mu dać.
Żeby schował dumę do kieszeni, nie rękę...
I żebym jeszcze mogła z nim porozmawiać. :(

Niektóre osobniki tak mają zwłaszcza jak młode. Rada nic na siłę tłumacz a jak nie zrozumie jego strata.Każdy z nas jest wolny a to oznacza ze do wszystkiego trzeba dorosnąć do związku zwłaszcza. Za niego tego nie zrobisz


Użytkownik __ANIOLEK__ edytował ten post 13 wrzesień 2015 - 13:06
połączono posty w jeden cały.

  • 1

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#38 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 10 maj 2013 - 23:30

W sumie tak można bez końca dyskutować o tym, ale... Jeśli chodzi o mnie to wcześniej nie było tak kolorowo, wręcz potwornie. Pewnego dnia zmieniłam otoczenie, poznałam innych ludzi. Wtedy zrozumiałam, co jest ważne... Dotarło do mnie tak na maxa, tak do głębi (nie wiem jak to inaczej sformułować hehe) że takie wady jak ja mam, ma masa innych osób, a mimo to, biorą z życia garściami. A jeśli komuś się to nie podoba, mają tych ludzi głęboko w du*** :) I tak powinno być. I pewnego wieczoru zupełnie życie mnie zaskoczyło, poznałam kogoś wyjątkowego... osobę, na którą wiem że nie zmarnowałam swojego czasu... i która odwzajemniła moje uczucia, w sumie można to było porównać do porażenia piorunem :P Póki co pasujemy do siebie pod każdym względem. A czy to się rozwinie dalej? Czy będzie miało jakąś przyszłość? Czas pokaże... Póki co, wiele nas jeszcze dzieli, m.in. odległość i system pracy. Ale ważne, że jest to coś... :) 

Ewa, nie wypisuj takich głupot, bo na ognisku mazurskiego zlotu Ipon będziesz musiała machnąć ze mną kielicha :P Masz cudowne dzieci, ciesz się - to marzenie wielu ludzi, m.in. moje (choć nierealne) :) Buźka! :*


  • 0
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#39 piccola

piccola

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 10 maj 2013 - 23:35

strasznie Ci zazdroszcze, ze spelnily sie twoje zyczenia- ja nie mam na to szans bo moja milosc sie skonczyla - znalazl sobie zdrowa kobiete. przykre ale prawdziwe

POWODZENIA

 Aga, moja też się może równie szybko skończyć, co zaczęła... ale życie będzie się dalej toczyć! Nie ma co wylewać łez. Tamtego faceta kopnij porządnie w dupę, pomyśl o swoim życiu, może niedługo poznasz kogoś wyjątkowego... nigdy nic nie wiadomo... ;)


  • 0
"Miłość to pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna - trafiłaś do nieba za życia." William Wharton

#40 edyta-1987

edyta-1987

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 21 postów

Napisano 11 maj 2013 - 00:19

A ja nie zazdroszczę :) ale gratuluje :) kochana zasługujesz na miłość ... Jak każdy w sumie :) dlatego ludziska nie załamujcie się, jeżeli ktoś was zranił i tak naprawdę tej osobie nie zależy na waszym szczęściu to zerwijcie z nią/nim kontakt , na świecie jest dużo ludzi do poznania więc spokojnie ;) wystarczy się tylko otworzyć na ten świat.

mrowciaa ma rację niekiedy niektórymi osobami trzeba zerwać kontakt i kopnąć ich w dupę , bo tak naprawdę tylko te osoby na które poświęcają dla nas czas i pokazują że i im na nas zależy i na naszym szczęściu  są Nas warci, mrowciaa nigdy Ci jednej genialnej rady nie zapomnę :) słyszałam ją od wielu ale dopiero po pewnym wieczorze nabrała ona mocy :) , nie żałuje wręcz przeciwnie :)

I dla mnie zasługujesz na te szczecie jakie daje odwzajemniona Miłość :) Powodzenia życzę i do zobaczenia w czerwcu :) 


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: samotność, miłość, przyjaźń, życie w pojedynkę, marzenia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych