Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Skuter elektryczny IKA-R-04-11A

wózek elektryczny cena

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 14 luty 2013 - 19:39

Witam,

 

Mój kolega znalazł wózek elektryczny. Chce ubiegać się o dofinansowanie ze środków PFRON. Wiadomo, że trzeba dopłacać. Znalazł zupełnie nowy model, tańszy od pozostałych-7950,00 zł, ale nie znany. Czy ktoś z Was posiada taki wózek, czy rzeczywiście jest dobry?

Będę wdzięczna za wszystkie informacje, które mu przekażę.

 

http://www.wozkielek...04-11a.php#opis


  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#2 marder

marder

    evil admin

  • Administrator
  • 3573 postów
  • Skąd:/home/marder

Napisano 14 luty 2013 - 19:46

Przenoszę do odpowiedniego działu.


  • 0

Nierozwiązywalność jest zawsze stanem przejściowym. 

 

Ziewanie, to cichy krzyk o kawę.


#3 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 15 luty 2013 - 17:04

Marto faktycznie ten skuter jest o wiele tańszy od podobnych modeli innych firm.Być może dlatego, że jest to jakaś, mi przynajmniej nie znana firma ...a wiadomo za "markę" też się płaci. Porównywałam parametry prezentowanego przez Ciebie skuterka z tym, który ja posiadam -  słabsze akumulatory,pozostałe dane techniczne porównywalne, nieco inne parametry zewnętrzne ( szer, wys itd ), słabszy design ;) ( ważny dla oka kobiety hehe )  a poza tym hmmm cena o wiele niższa niż mojego skuterka....

http://www.vermeiren.pl/wozki_elektryczne/carpodeluxe.htm


Użytkownik hanick13 edytował ten post 15 luty 2013 - 18:54

  • 1

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#4 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 15 luty 2013 - 19:53

 ten skuterek znalazł sobie kolega i poprosił mnie o zapytania na forum, bo rzeczywiście cena kusząca, ale nie wiadomo jak się sprawuje.


  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#5 stasias

stasias

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 17 luty 2013 - 04:00

Witam nie mogę spać,mamy taki skuter to jest cudny wózeczek,szybki ,zwinny wytrzymały.Mój mąż jeździ nim do lasu ,doskonale sprawuje sie na podjazdy pokonuje spore wzniesienia ,jeździ bardzo cicho.Na jednym ładowaniu przy szybkości maksymalnej ciągnie do 30 km drogi.Tylko przy zakupie lepiej jako dodatek wziąć koszyk z tyłu,mysmy wzieli takie urzadzenie na kule ale ono jest dość niezdarne.Pozostałe sprawy są naprawdę super,ma duże koła wygląda jak prawdziwy skuter,ludziska ogladali go jak sie zatrzymywał.Ma doskonale zabezpieczoną elektronikie,nawet przy niewielkim deszczu nie dostanie sie nic do srodka.Jestesmy z niego bardzo zadowoleni,dobrze sie sprawuje nawet o tej porze.


  • 1
"Miłość jest silniejsza niż śmierć i strach przed śmiercią. Tylko dzięki miłości trwa i toczy się życie"(Iwan Turgieniew)

#6 stasias

stasias

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 17 luty 2013 - 04:06

Jeszcze do wózka,firma jest z Warszawy,przywożą wózek na miejsce ,jest prezentacja ,okres gwaracji 2 lata ,wszelkie części i akumulator można kupić u nich,wózek potrzebuje tylko suchego miejsca na przechowanie.Zachecam do zakupu,myśmy kupili w zeszłym roku była promocja za 6 950 zł.Zachęcam.


  • 0
"Miłość jest silniejsza niż śmierć i strach przed śmiercią. Tylko dzięki miłości trwa i toczy się życie"(Iwan Turgieniew)

#7 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 17 luty 2013 - 22:31

Bardzo dziękuję za opinię, już ją zacytowałam dla osoby zainteresowanej zakupem wózka.

 

Zapytam jeszcze, czy firma dojeżdża tylko do osób z Warszawy i okolic, czy też na terenie całej Polski.

 

Mój kolega reperował wózek elektryczny innej firmy w Warszawie i miał ogromnuy problem dowiedź go do stolicy na koszt własny 150 km. Bo przecież takie wózki są ciężkie i można je przewieźć wyłącznie dużymi samochodami.

 

Będę wdzięczna za odpowiedź.


  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#8 stasias

stasias

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 18 luty 2013 - 10:44

Firma dojeżdża do każdego miejsca w Polsce.Poniewaz im bardzo zależy na pokazaniu prawidłowości uzytkowania oraz możliwościach produktu.Naprawdę super.Życze tak dużo radości z użytkowania jaką ma  mój mąż,twierdzi że dostał drugie życie.Można go nawet tak ułożyć że jak sie zmęczył jazdą to sobie fotel wyprostuje i kładzie odpoczywając lub urzadza drzemkie.To naprawde cacko.


  • 0
"Miłość jest silniejsza niż śmierć i strach przed śmiercią. Tylko dzięki miłości trwa i toczy się życie"(Iwan Turgieniew)

#9 stasias

stasias

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 09 marzec 2013 - 15:21

Marta napisz czy znajomy już otrzymał wózek-Ikar.


  • 0
"Miłość jest silniejsza niż śmierć i strach przed śmiercią. Tylko dzięki miłości trwa i toczy się życie"(Iwan Turgieniew)

#10 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 09 marzec 2013 - 16:20

Jeszcze nie. Czekamy jeszcze na wnioski i kasę w pcpr w ramach programu Aktywny Samorząd. Nasz pcpr nie ma jeszcze druków i nie wie , jaka kwota będzie w tym roku przyznana na ten cel. Dopiero kiedy przyjdą druki kolega będzie składał o dofinansowanie. Także droga jeszcze długa i daleka. Pytał o ten sprzęt , bo tańszy niż inne dlatego większa szansa na otrzymanie dofinansowania i mniejsza kwota do dopłaty z własnej kieszeni.
  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#11 elvis

elvis

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 luty 2014 - 01:11

NA LITOŚĆ BOSKĄ NIE KUPUJCIE TEGO CHŁAMU . IKA-R TO CHIŃSKIE GÓWNO NIC WIĘCEJ SĄ MILI DO CZASU KIEDY NIE DOSTANĄ KASY . A POTEM ŻEGNAJ KOLEŚ . ZNAM OSOBĘ KTÓRA 5 ROK BUJA SIĘ Z NIMI W SĄDZIE . JAK CHCESZ COŚ WIĘCEJ WIEDZIEĆ ZAPRASZAM NA PRIV . LEPIEJ TĄ KASE PRZEPIJ ALE TEGO WÓZKA NIE KUPUJ JEŚLI CI ŻYCIE MIŁE.

 

elvis proszę nie pisać postów drukowanymi literami (z capsem),Twoje wzburzenie jest chyba trochę na wyrost. Dziekujemy za ostrzeżenie ale proszę pisać zwykłym tekstem.

Moderator.


Użytkownik kaska_zaborze edytował ten post 08 luty 2014 - 12:31

  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wózek elektryczny, cena

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych