Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Dokument "Chłopaki do wzięcia" :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 25 styczeń 2013 - 12:17

Wszystkim, którzy chcą się zrelaksować, dowartościować i pośmiać polecam dokument "Chłopaki do wzięcia" .Film opowiadający o perypetiach singli z zapadłych miejscowości, o ich często nierealnych marzeniach, o problemach w znalezieniu partnerki na całe życie. :) 
Na razie do obejrzenia 12 odcinków , kolejne w marcu 2013.

http://www.ipla.tv/P...paki-Do-Wziecia




 


  • 0

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#2 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 25 styczeń 2013 - 12:28

Występ bohaterów filmu w programie "Rozmowy w toku" 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=mDfXYt9lK0Q

Dla "niewtajemniczonych" to para bliźniąt ( mężczyźni... ) , jedni z bohaterów dokumentu "Chłopaki do wzięcia"     :hehe: 


  • 0

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#3 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 25 styczeń 2013 - 12:47

Wszystkim, którzy chcą się zrelaksować, dowartościować i pośmiać polecam dokument "Chłopaki do wzięcia" .Film opowiadający o perypetiach singli z zapadłych miejscowości, o ich często nierealnych marzeniach, o problemach w znalezieniu partnerki na całe życie. :) 
Na razie do obejrzenia 12 odcinków , kolejne w marcu 2013

 

Troszkę smutne


  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#4 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 25 styczeń 2013 - 15:13

Piotrze, obejrzyj a jestem pewna że na Twojej twarzy również pojawiać się będzie uśmiech, nie drwina a śmiech :) 


  • 0

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#5 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 25 styczeń 2013 - 15:19

Piotrze, obejrzyj a jestem pewna że na Twojej twarzy również pojawiać się będzie uśmiech, nie drwina a śmiech :) 

 

Ależ ja się smiałem  tyle   ze gdzieś w  tyle glowy  mam smutek ze toprawdziwe  ale moze jestem sentymentalny


  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#6 Gość_bea69_*

Gość_bea69_*
  • Gość

Napisano 25 styczeń 2013 - 17:41

Ale co jest śmiesznego w tym , że ktoś szuka swojej połówki . Chyba to normalne , nikt nie chce być sam .Czy chłopak z zapadłej wioski jest gorszy od chłopaka z miasta .  Film ''chłopaki do wzięcia'' nadawany jest też w tv Polsat 

Co znaczy dowartościować ??


  • 0

#7 hanick13

hanick13

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 25 styczeń 2013 - 17:44

Prawdziwe Piotrze bo każdy szuka miłości , różnymi sposobami tak jak chłopacy z filmu , każdy w jakimś momencie swojego życia tęskni za uczuciem, za bliskością drugiej osoby .Żal mi niektórych z bohaterów cytowanego dokumentu - doświadczeni przez życie, zagubieni,żyjący z "dala od cywilizacji" i marzący,marzący o swojej "królewnie"  :heart: .Może niektórym z bohaterów się uda - mimo swoich wyidealizowanych obrazów kobiety, mimo przeciwności, znajdą uczucie jakiego szukają .
A co jest śmiesznego w tym filmie? nie zdradzając zbyt wiele chociażby to , to że jeden z bohaterów dla nowej dziewczyny jest w stanie zrobić wszystko ale musi ona mieć telefon komórkowy w tej samej sieci co on , bo on operatora nie zmieni - takich nie-poważnych sytuacji jest wiele.


Użytkownik hanick13 edytował ten post 25 styczeń 2013 - 19:26

  • 0

Niektórzy odrzucają marzenia bojąc się, że się one nie zrealizują albo co gorsze że staną się realne


#8 Piotr M

Piotr M

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 435 postów
  • Skąd:Bystra Krakowska

Napisano 25 styczeń 2013 - 19:42

Ale co jest śmiesznego w tym , że ktoś szuka swojej połówki . Chyba to normalne , nikt nie chce być sam .Czy chłopak z zapadłej wioski jest gorszy

 

"Śmieszne" to może  nie najlepsze słowo.  może   określę  to tak niektórzy z tych panów są nie realni w swoich oczekiwaniach  i dlatego  choć program jest smutny czasem  śmieszni


  • 0

Piotr M
(...)Jeżeli bro­nisz się, znaczy: czu­jesz się ata­kowa­ny. Jeżeli czu­jesz się ata­kowa­ny, znaczy: jes­teś cel­nie tra­fiony. Miej to na uwadze. Edward Stachura


#9 Gość_Mały książe_*

Gość_Mały książe_*
  • Gość

Napisano 25 styczeń 2013 - 20:15

Te nie-poważne sytuacje to niestey Polska.Taka jest Polska którą mało kto zna.Też nie widzę niczego śmiesznego w filmie.Jet raczej smutny w swojej wymowie, bo ci chłopacy w obecnym zmaterializowanym świecie nie mają szans na realizację swoich marzeń.Śmiać się nie ma z czego, no chyba,że jest sie z komienia .


  • 0

#10 Jankiel

Jankiel

    Podpowiadacz

  • Zbanowany
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 26 styczeń 2013 - 01:07

A oglądaliście "Czekając na sobotę' ? Polecam :) I ta nazwa klubu "Nokaut" jest dobra


  • 0

#11 Valeska

Valeska

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 28 styczeń 2013 - 01:53

Ja oglądałam ten serial od pierwszego odcinka, fajna aranżacja i klimaty disco polo bardzo tam pasują. Od 2 tygodni już nie emitują, ale jak wyczytałam powyżej w marcu będą nowe odcinki, to fajnie :).

 

Ale co jest śmiesznego w tym , że ktoś szuka swojej połówki . Chyba to normalne , nikt nie chce być sam .Czy chłopak z zapadłej wioski jest gorszy od chłopaka z miasta.

 

Bo to prawda, szczególnie "grabarz" jest fajny i to ile potrafi wybaczyć dziewczynie byle go kochała (a mówi się że facet to świnia). Ten który chce żenić syna jest wyjątkowo obleśny i na dodatek materialista, bo jak wybudował dom to i chce nie wiadomo jaką laskę a na dodatek uczy syna że bez samochodu to żadna na niego nie poleci. Niezły jest tez ten małolat, Rafał chyba ma na imię, który kręci na boku z ilomna sie tylko da, ale jak jedna z nich chce go zostawić to od razu chce ze sobą skończyć. Niezły as z niego rośnie i już od młodych lat wie jak grać na kobiecych uczuciach nie widząc przy tym własnych błedów. Ten jego kolega, który lubi pokazywać jakie kobieta powinna mieć wymiary i gdzie je ma mieć też fajny, (chociaż na to co sobą reprezentuje to mierzy bardzo wysoko) tylko szkoda ze te małolaty tak dużo piją :( .A bliżniaki...do nich to uczucia mam mieszane, bo szczególnie ten co jest "niby babka"potrafi zanudzić pół filmu własnymi wywodami, ale jakby nie patrzeć autentycznosć i nieszablonowość w sobie mają a chyba o to w tym wszystkim chodzi. Ale bajeranty też z nich niezłe, szczególnie gdy podrywali laski :)


Użytkownik Valeska edytował ten post 28 styczeń 2013 - 02:09

  • 1


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych