Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Jaki skuter kupić


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Metionor

Metionor

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 kwiecień 2012 - 12:36

Witam

Jaki polecacie skuter elektryczny? Planuje coś takiego kupić. Wiem, wiem, wybór zależy od schorzenia. więc

- mam MPD, ale nie muszę mieć przystosowanego pojazdu, bez żadnego problemu dam rade na normalnym skuterku
- miejsce zakupu UK, jest tego trochę tu do wyboru. Modele dostępne w Polsce też możecie podawać, będę miał co porównywać
- będę nim jeździł po mieście, parkach itp
- po sklepach też, wiadomo, są sklepy co i aktywnym ciężko jest manewrować
- cena, przyjmijmy że nie jest ważna :D potem będę szukał czegoś tańszego najwyżej
- rozmiar, im mniejszy, tym lepszy. nie potrzebuje jakiś kufrów, koszyczek wystarczy, a torbę pod nogi wrzucić mogę jak by co.
- zasięg, prędkość,wiadomo, im większe cyferki to tym lepiej
- prześwit, normalny. Nie mam połamanych chodników, dziur w okolicy.


widziałem już podobny temat, ale bez konkretnych modeli wózków.
  • 0

#2 Gregoryy

Gregoryy

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 30 postów

Napisano 08 sierpień 2013 - 14:22

Witaj,

 

Ja proponuję unikać chińszczyzny. Sprawdź ofertę Holenderskich Travelux'ów od Van Os Medical. W Polsce możesz je kupić od importera, firmy K.STEFAŃSKI.

 

www.k.stefanski.com.pl

 

Skutery solidne, nienagannej jakości. Mogę śmiało polecić.


  • 0

#3 Gienek33

Gienek33

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 08 sierpień 2013 - 19:21

Jeżeli interesuje cię wózki inwalidzkie elektryczne to mogę ci polecic Quicke. Sam do jakiegoś czasu jeżdże wózkiem Tango i jestem zadowolony. Jest to naprawde maly , lekki i zwinny sprzet, a te wszystkie mozliwosci regulacji ktore posiada sa tez przydatne podczas transportu. Łatwo cos jest zdemontowac i w tem sposob ulatwic jeszcze przewóz. Rowniez w terenie daje sobie rade z nierownosciami terenu a nawet krawenzki nie sa problemem, bardzo skretny i zarazem zwinny i łatwo nim sie poruszac nawet w małych mieszkanaiach w bloku, a zapomnialem ma wlasne oswietlenie wiec nie bedziesz stwazal zagrozenia bo bedziesz widoczny.


  • 0

#4 Rafalek

Rafalek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1105 postów

Napisano 09 sierpień 2013 - 12:29

Obecnie mam Cityliner 415, jest to mój 5 skuter z rzędu i chyba najlepszy jaki do tej pory miałem. Zalety, bardzo silny, łatwy w obsłudze, w pełni konfigurowalny sterownik, krótki i wąski przez co poruszanie się nim po centrach handlowch i sklepach nie stanowi nim większego problemu, a ja na codzień samodzielnie robię zakupy przez to wiem co piszę. Ten model jest już kilka lat na rynku, jego awaryjność nie odbiega od przeciętnej normy, a w razie problemów nie ma najmniejszego problemu z dostępem do części ze oficjalnego serwisu jak i drugiego obiegu. Serwis Meyry jest najmilszy i najbardziej pomocny z jakim miałem do tej pory do czynienia, na wszelkie maile odpowiadają praktycznie od razu rzetelnie i nie są to odpowiedzi w stylu "jest tak bo tak być musi".


  • 0

"Boże, daj mi siłę by zmienić to co mogę zmienić
i odwagę by zaakceptować wszystko, czego nie mogę zmienić,
i mądrość, bym znał różnicę".



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych