Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Biuro Doradztwa i Rehabilitacji Zawodowej. Praca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#21 duszaT

duszaT

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 13 grudzień 2012 - 11:06

Mi na 5 lat umowę przedłużyli, pozdrawiam.
  • 0

#22 ula820

ula820

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 321 postów

Napisano 13 grudzień 2012 - 20:04

Może jakieś namiary na kadry? Mój małżonek szuka pracy od stycznia 2013, pomieważ nie przedluzyli mu umowy na nastepny rok. A swoją drogą to gratuluje, pięć lat to już jakaś stabilizacja.
  • 0

#23 Marta S

Marta S

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 786 postów
  • Skąd:szkoda że nie Lublin

Napisano 13 grudzień 2012 - 21:58

Przedłużyli mi umowę od 1 grudnia znowu na 3 miesiące. To już moja czwarta umowa. Jednak, miło wiedzieć , że można mieć dłuższą
  • 0

www.facebook.com/niemotylica zapraszam na moją autorską stronę z wierszami . 


#24 duszaT

duszaT

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
  • Skąd:Białystok

Napisano 17 grudzień 2012 - 09:23

Dziękuję dziewczyny. Te biuro ma kilka firm wiec zależy do jakiej firmy trafimy. Ula osobiście ci tel podam.
  • 0

#25 irek22

irek22

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 grudzień 2012 - 13:57

Mi na 5 lat umowę przedłużyli, pozdrawiam.


jeśli można wiedzieć dla jakiej firmy pracujesz pozdrawiam
  • 0

#26 damikss

damikss

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 121 postów

Napisano 07 styczeń 2013 - 06:35

Również dla nich pracowałem do grudnia 2012 niestety teraz nie przedłużali umow wiekszosci z 2 grupa a zostawili tylko z 1 bo wiadomo większą kasę ciągną i zmiana przepisów.Szkoda bo jak za takie pieniądze to było ok w porównaniu do innych firemek.
  • 0

#27 motyliczka83

motyliczka83

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 01 maj 2013 - 10:57

Czy ktoś słyszał o jakimś nowym naborze do pracy? Miało być coś w kwietniu/maju...


  • 0

#28 Gisia

Gisia

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano 07 maj 2013 - 21:43

zdaję sobie sprawę, że zadam kretyńskie pytanie, ale liczę na waszą wyrozumiałość..... czy ktoś może mi napisać czarno na białym zakres obowiązków w tym Biurze Doradztwa? Ogólnie na czym polega praca Analityka Zasobów Internetowych?


  • 0
...and mirror says " Everybody is beautiful"...

#29 ula820

ula820

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 321 postów

Napisano 08 maj 2013 - 06:43

A co są nowe przyjęcia? jaakoś tak w maju miały być. Obecnie w podobnych firmach nie zatrudniają.


  • 0

#30 krooll22

krooll22

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 25 maj 2013 - 17:20

Czy ktoś się odważy i coś więcej napisze na temat tej pracy. A może tak wielki strach jest przed napisaniem i wielka tajemnica. Dostałem ofertę pracy tylko na czym to polega napiszcie proszę


  • 0

#31 motyliczka83

motyliczka83

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 26 maj 2013 - 16:49

Dostałeś ofertę od BDiRZ? Na jakie stanowisko?


  • 0

#32 ula820

ula820

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 321 postów

Napisano 26 maj 2013 - 18:49

Też chciałabym się do nich załapać i nawet dobrze mi szło, w ostatniej chwili zrezygnowałam i teraz żałuję. Obecnie z tego co wiem poszukują specjalistów po studiach  m in. prawników i HRowców,tłumaczy, niestety to nie moja branża.Operatorów wprowadzania danych obecnie nie potrzebują. Wiem, że płacą na czas, ale ile nie mam pojęcia. Firma jest na rynku od kilku lat, myślę, że warto.Obecnie mocno się pogmatwało z dofinansowaniem z Pfron, wię kilka firm splajtowało, mam nadzieję, że te kłopoty są przejściowe.Jakby ktoś coś wiedział na temat, to proszę pisać, może znowu będzie nabór?


  • 0

#33 krooll22

krooll22

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 04 czerwiec 2013 - 10:22

Tak mam być zatrudniony na stanowisku analityka internetowego. Tylko jeszcze nie wiem na czym to polega. Jeśli ktoś może to niech napisze na priw. Narazie się denerwuję przed tą niewiadomą.


  • 0

#34 ula820

ula820

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 321 postów

Napisano 04 czerwiec 2013 - 20:37

Analityk, jak to analityk- analizuje. Będziesz pewnie tworzyć bazy teleadresowe danych firm, przedsiębiorstw itp.Lub też wyszukiwać przetargi publiczne, czy też licytacje sądowe, a może czegoś innego będziesz szukać. Ot monotonna praca, szukasz, kopiujesz i wysyłasz i tak dzień po dniu.Nie ma co się denerwować, nie święci garnki lepią. Nie odpowiedziałeś na pytanie, czy obecnie jest jakaś rekrutacja? Pozdrawiam.


  • 0

#35 krooll22

krooll22

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 05 czerwiec 2013 - 07:42

No jeśli mnie przyjmują na okres próbny to chyba jest rekrutacja. Ot po prostu wysłałem cv i sami się odezwali domnie może dlatego że mam jedynkę szczególną?


  • 0

#36 ula820

ula820

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 321 postów

Napisano 05 czerwiec 2013 - 17:42

Tak, czasami ciężko uzyskać informację. O tym , że jest nabór.BDiRZ dało ogłoszenie na gumtree 25.05.2013roku, ale przeoczyłam, dopiero dziś znalazłam. Codziennie szukałam pracy, ale tej oferty akurat nie znalazłam. A tutaj proszę coniektóre osoby na zasadzie wiem, ale nie powiem, bo może miejsc zabraknie! Ludzie, jak zapytać o coś to proszę, ale jak już odpowiedzieć na proste pytanie to cisza. Do waszej wiadomości, to biuro pośrednictwa pracy jest ogromne i zatrudnia kilka tysięcy osób, więc starczy dla wszystkich.AKTUALNIE PRZYMUJĄ. Więc jak ktoś ma ochotę pracować w domu, w kapciach za najniższą krajową, to radzę aplikować, bo od pół roku nie było rekrutacji. Jedno wiem napewno, wypłata jest na czas.rekrutacja@bdirz.pl Każdy może napisać cv plus wymagają skan orzeczenia. Z tego co wiem przyjmują ze znacznym, lub umiarkowanym ze schorzeniami specjalnymi. Pozdrawiam wszystkich szukających pracy.


  • 0

#37 Trybik

Trybik

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 655 postów

Napisano 05 czerwiec 2013 - 18:08

Potwierdzam, obecnie przyjmują. Nawet ja, który w życiu nie pracował na zasadzie telepracy zgłosiłem się do nich i właśnie wypełniłem już wszystkie wymagane dokumenty.
Cieszy mnie to tak średnio, bo wolałbym pracować poza domem, ale że nasz cały obecny rynek pracy leży, zwłaszcza dla ON, postanowiłem spróbować tutaj swoich sił. Na pewno taki rodzaj pracy jest idealny na okres zimowy.
Mam pytanie do tych, którzy już u nich pracują lub pracowali, czy mieli/mają stałe łącze internetowe, czy też może ktoś korzystał z mobilnego ?
Ja póki co od kilku miesięcy korzystam z darmowego Aero2 i dla moich potrzeb to wystarcza.
Download mam średnio ok. 0,5 Mbps; upload mam tak średnio 0,3 Mbps
Przy skype zapewne będzie ciut cięło rozmowę, ale nie wiem czy dużo się korzysta ze skype na stanowisku analityk internetowy. Mam nadzieję, że głównie się czegoś szuka.

W razie czego szybko założę stałe łącze, choć w pierwszym okresie wolałbym tego uniknąć, bo umowę będę miał na 3 miesiące.
  • 0

... największym wrogiem wolnego człowieka jest system ...


#38 ula820

ula820

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 321 postów

Napisano 18 czerwiec 2013 - 09:57

Ja tam też złożyłam aplikację, ale mam wątpliwości, czy mnie przyjmą, orzeczenie mam do końca września, a tam był warunek, żeby conajmniej pół roku było ważne. Najwyżej we wrześniu jak już dostanę to orzeczenie na dłużej, to coś z tego wydzie. Ludzie tam pracują po kilka lat i nie narzekają, a coś robić trzeba.


  • 0

#39 arat780

arat780

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 sierpień 2013 - 14:22

Tak, czasami ciężko uzyskać informację. O tym , że jest nabór.BDiRZ dało ogłoszenie na gumtree 25.05.2013roku, ale przeoczyłam, dopiero dziś znalazłam. Codziennie szukałam pracy, ale tej oferty akurat nie znalazłam. A tutaj proszę coniektóre osoby na zasadzie wiem, ale nie powiem, bo może miejsc zabraknie! Ludzie, jak zapytać o coś to proszę, ale jak już odpowiedzieć na proste pytanie to cisza. Do waszej wiadomości, to biuro pośrednictwa pracy jest ogromne i zatrudnia kilka tysięcy osób, więc starczy dla wszystkich.AKTUALNIE PRZYMUJĄ. Więc jak ktoś ma ochotę pracować w domu, w kapciach za najniższą krajową, to radzę aplikować, bo od pół roku nie było rekrutacji. Jedno wiem napewno, wypłata jest na czas.rekrutacja@bdirz.pl Każdy może napisać cv plus wymagają skan orzeczenia. Z tego co wiem przyjmują ze znacznym, lub umiarkowanym ze schorzeniami specjalnymi. Pozdrawiam wszystkich szukających pracy.

Witam. I udało Ci się dostać tam pracę? Ja dziś wysłałem CV oraz skan orzeczenia, tyle, że posiadam orzeczenie w stopniu umiarkowanym (schorzenie specjalne). Nie orientujesz się może czy z takim orzeczeniem mam szansę na zatrudnienie u nich? Do sierpnia zeszłego roku pracowałem w Mikrotech jako operator wprowadzania danych, ale kończyła mi się data ważności orzeczenia, a co za tym idzie umowa o pracę. Komisja niestety wyznaczyła termin na koniec września i nie przedłużono mi umowy w Mikrotech-u. Do tego doszły cięcia w PFRON do stopnia lekkiego i umiarkowanego. Teraz orzeczenie mam wydane na 5 lat. Pozdrawiam.


  • 0

#40 ula820

ula820

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 321 postów

Napisano 13 sierpień 2013 - 16:57

Tak szukają telemarketerów, ale rekrutacja trwa już drugi miesiąc, dzwonią średnio raz na tydzień i proszą o coraz to nowe info. Czy kogoś w ostatnich dniach przyjeli?


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych