Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A

Czym jest i czym chcielibyście aby był dla was ipon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_bea69_*

Gość_bea69_*
  • Gość

Napisano 12 listopad 2011 - 10:02

KATPost: #35Czym jest i czym chcielibyście aby był dla was ipon
Do napisania tego nakłoniła mnie długa rozmowa z Tommym bardzo inteligentnym młodym człowiekiem. Dla Tommego to jest sposób na życie zresztą napisał o tym na swoim blogu. Dla mnie ipon miał być odskocznią od codziennego życia. Miejscem gdzie będę mogła poznać ciekawych ludzi, miejscem gdzie będzie można wymienić doświadczenia , uzyskać informacje .
Dla jakiejś części to jest jedyny kontakt ze światem. Dla czego nie jest to miejsce dobrej zabawy, miejscem gdzie zapomina się o swojej chorobie niepełnosprawności . A toczy się wojny , wywleka brudy i obsmarowuje innych bez możliwości obrony.
Miałam już więcej nie wchodzić na ipon na jego czat, ale Tommy uświadomił mi że tak samo jak i w realnym życiu tak i w tym wirtualnym zawsze znajdą się osoby którym będzie coś przeszkadzać. Osoby które specjalnie coś powiedzą , a później maja ubaw z kłótni na czacie( w czasie prywatnych rozmów na gg z kontekstu zdania wyjmuje się fragment a później rozsiewa ploty).
Sami wiecie że osoby niepełnosprawne już na starcie mają przechlapane . Znaleźli się wspaniali ludzie którzy stworzyli miejsce dla nas. Czat jest miejscem ogólnodostępnym gdzie każdy się rejestruje ( i nie wiadomo czy jest niepełnosprawny czy pełnosprawny). A później mają ubaw kaleki się kłócą.
Ipon powinien być miejscem gdzie niepełnosprawni powinni trzymać się razem pomagać sobie, aby przyjaźnie nie były ukrywane przed innymi
Czy nie byłoby prościej wyjaśniać zaistniałe sytuacje ( a może stworzyć taki pokój gdzie wyjaśniasz sobie dana sytuacje np przy adminie). Bo wypowiedziane zdanie może być przekręcone , albo źle zrozumiane
A wy co o tym sądzicie


  • 0

#2 JacentyK

JacentyK

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 12 listopad 2011 - 11:05

Ipon dla mnie jest częścią netu - kiedyś i nadal jestem uczestnikiem grup dyskusyjnych (usenet-owych), ale ta formuła przegrywa na rzecz wszelakich typów portali, for czy czaty (kiedyś był IRC).

Utworzyła go grupa wariatów (w pozytywnym słowa znaczeniu), którzy wzięli na swój garb (nie chcę nikogo obrażać) ciężar tworzenia i utrzymania, a uwierzcie mi (osobie o wykształceniu informatycznym i pracującej w zawodzie), że jest to spora robota.

Ale nic poza tym, są tu normalni ludzie, którzy mają swe wady i zalety. Niestety albo stety nie odbiegamy od normy :D.

Co mnie się nie podoba-brak działań poza portalowo-społecznościowych - albo prak informacji o tym, że IPON jako stowarzyszenie nie działa poza utrzymaniem portalu i organizacji typowo towarzysko-integracyjnych zjazdów.

I ostatnia sprawa z Ulą i wykluczeniami, moderatorzy niekiedy przysypiają a potem są duże akcje. Niestety - przy drażliwych wątkach gdzie argumenty i emocje są zbyt duże moderatorzy nie potrafią szybko, skutecznie zareagować.

To samo z czatem, nie wiem, czy macie możliwości -ale dyskusje powinny być rejestrowane (wiem że to sposób totalitarny :P), nie każdy potrafi zrobić zrzut ekranu, a przy sporach, obgadywaniu czy awanturach, logi dałyby adminom obiektywny obraz zdarzeń.
  • 1
Jacek Kruszniewski ( JacentyK vel stary_smok :) )

"Serce rozważne szuka mądrości, usta niemądrych sycą się głupotą."
(Prz 15:14)

#3 Gość_bodzio2_*

Gość_bodzio2_*
  • Gość

Napisano 12 listopad 2011 - 14:25

Myślę że IPON powinien bardziej skupiać forowiczów na ich codziennych problemach życiowych,pomocy innych poprzez swoje sugestje znajomosc przepisow szeroko pojętych.A także oczywiście rozrywka,sport,wypoczynek czyli luzne rozmowy o wszystkim i o niczym,lecz myśle to jest moje zdanie Polityka powinna iśc na bok poniewaz tylko zaogla relacje pomiędzy nami,bo wiadomo każdy ma swój stosunek do partii politycznych i pózniej w dyskusjach na forach może dochodzic do nie miłych sytuacji.Polityka na naszym forum NIE:dodgy:.
  • -1

#4 majjkka

majjkka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 199 postów

Napisano 12 listopad 2011 - 17:50

Ja tu wchodzę na zasadzie odskoczni od codzienności. Nigdy nie chciałabym nikogo urazić, jeżeli zdarzyło mi się nieopacznie coś brzydkiego - to niniejszym kłaniam się i przepraszam.
Wchodzę tu nie po to, by obstawać przy swoich racjach, ale właśnie poznać opinie ludzi na różne sprawy.
Lubię to miejsce, ale nie lubię, jeśli dyskusja toczy się zażarcie wokół "jedynie słusznej sprawy", obrażając wzajemne poglądy, uczucia. Co za różnica, czy ktoś jest czerwony, czarny, czy zielony.... i tak ma tylko jedną głowę i jedną d...ę.
Nie lubię jak ludzie wyrywają z kontekstu zdanie, czy słowo i w związku z tym "produkują" obszerne wywody (dla mnie za trudne do przeczytania :)).
Takie ciche życzenie - pisz do kogoś tak, jakby był Twoim najbardziej oddanym przyjacielem, jakbyś miał jego postać w realu. Naiwna ja .... :)
  • 0

#5 shinjin

shinjin

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 12 listopad 2011 - 18:24

Myślę że IPON powinien bardziej skupiać forowiczów na ich codziennych problemach życiowych,pomocy innych poprzez swoje sugestje znajomosc przepisow szeroko pojętych.A także oczywiście rozrywka,sport,wypoczynek czyli luzne rozmowy o wszystkim i o niczym,lecz myśle to jest moje zdanie Polityka powinna iśc na bok poniewaz tylko zaogla relacje pomiędzy nami,bo wiadomo każdy ma swój stosunek do partii politycznych i pózniej w dyskusjach na forach może dochodzic do nie miłych sytuacji.Polityka na naszym forum NIE:dodgy:.


Rzecz w tym, że "codzienne problemy życiowe" są zależne od polityki. W sejmie są niepełnosprawni oraz sprawni posłowie, którzy obiecują zajęcie się sprawami ON. Uważasz, że IPON to nie jest dobre miejsce aby ich rozliczać? Forum jest podzielone na działy i poszczególne tematy. O tym, że dana dyskusja tyczy się spraw politycznych zazwyczaj można poznać już po tytule. Nie chcesz to nie wchodź na dany wątek i nie dyskutuj. Proste.

Ja nie wchodzę do działu "Wrzuć coś na ruszt", bo to mnie nie interesuje, ale znowuż nie piszę GOTOWANIE NA NASZYM FORUM NIE!

Założenie, że ON są tak bardzo "upośledzeni", że nie powinni się zajmować polityką, to złe podejście. Jeśli ON chcą aby coś się zmieniło w ich świecie, to nie powinni liczyć tylko na "sprawnych", tylko wziąć sprawy we własne ręce. Ty chcesz żeby było miło, i żeby się wszyscy ze sobą zgadzali, ale to tylko iluzja. Ja rozumiem, że polityka bywa czasem brudna, ale nie ma innego sposobu na wpływanie na państwo i społeczeństwo.

Sprawy ON, to są sprawy polityczne, czy tego chcesz, czy nie.

Dzieci, młodzież a często też dorośli niepełnosprawni są w wielu spraw wyręczani przez pełnosprawnych (zazwyczaj rodzinę). Jeśli chcesz, aby ktoś Ciebie wyręczał z zajmowania się polityką, to Twoja sprawa. Ale ja nie uważam, aby niepełnosprawność wykluczała z zajmowania się sprawami społeczno-politycznymi.
  • 0

#6 Maskotus

Maskotus

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 14 listopad 2011 - 23:00

Takie posty jak ten autorstwa shinjin sprawiają, że zadaję sobie pytanie: Rety, co ja tu robię.

Wracając do tematu: Czym jest ipon. Ipon jest portalem dedykowanym osobom niepełnosprawnym. Z racji swojej złożoności, ma dla mnie kilka wymiarów:
1 Forum. Tu w zasadzie pisze kilka osób, stosunkowo nie wiele.
2. Czat, tam się dzieją ostatnio jakieś hardcory.
3. Ogłoszenia są ok
4. Z randek nie korzystam bo mi moja "hamulcowa" nie pozwala ;)

Odrębnym wymiarem są zloty. Tam można było zawsze znaleźć kwintesencję Iponu. Żałuję, że starzy zlotowicze tak rzadko piszą na forum, ale w sumie ciężko kumatemu człowiekowi zrozumieć niektóre tematy jak i ludzkie postawy.
  • 0

#7 Anna

Anna

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 15 listopad 2011 - 14:54

Dla mnie to przede wszystkim portal informacyjny (interesują mnie obowiązujące przepisy, nowe inicjatywy, programy pomocowe etc.).
Korzystam głównie z forum, mam także profil randkowy. Czatu raczej nie używam.
Choć jestem zarejestrowana na IPON-ie od dawna, przyznaję, że sama nie piszę zbyt wiele, co zresztą widać po ilości postów :)
  • 0

#8 shinjin

shinjin

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 15 listopad 2011 - 15:58

Takie posty jak ten autorstwa shinjin sprawiają, że zadaję sobie pytanie: Rety, co ja tu robię.
(...)


O, jak miło, że moje teksty skłaniają Ciebie do refleksji :P
  • 0

#9 Gość_Tommy_*

Gość_Tommy_*
  • Gość

Napisano 15 listopad 2011 - 16:53

1 Forum. Tu w zasadzie pisze kilka osób, stosunkowo nie wiele.
2. Czat, tam się dzieją ostatnio jakieś hardcory.


Ave MasQ
Ech za każdym razem jak widzę Twe posty, wracają do mnie wspomnienia starego IPON. Napewno pamiętasz czas kiedy na czat przychodziło się żartować, zapomnieć o problemach dnia codziennego. Jak było pisane że jest "klub kulawych satanistów", to każdy to przyjmował na luzie, bo wtedy nikogo nie interesowało w co kto i jak mocno wierzy. A dziś zaraz by była jakaś wojna, że szatana propagujemy lub coś takiego. Strach powiedzieć coś bo zaraz może być z tego jazda.

Odrębnym wymiarem są zloty. Tam można było zawsze znaleźć kwintesencję Iponu. Ż


Tu się zgadzam z Tobą . Szczerze powiem że jeśli czegoś żałuję to tego że nie udało sie Nam spotkać na żywo. Ale mam nadzieje że kiedyś uda Nam się zatańczyć przy dzwiękach starego dobrego Kata :devil::devil:

Polityka na naszym forum NIE:dodgy:.


Zdecydowanie popieram bodzia. Polityce i religii mówię nie. Jak będe chciał tematow politycznych, pujde na portale informacyjne lub włączę telewizor. Co do wiary, no chyba każdy widział jaka wojna tu była jak pewna osoba rzuciła temat religia. Co w tym było najgorsze, to to że pare osób odeszło z od Nas. Ludzie nie tędy droga.
A następne 10 lat IPONu widze bardzo dobrym świetle. Stare dobre czasy powrócą, wojny ucichną, dużo spotkań, zloty będą trwać dłużej :P
A za 30 lat nasze dzieci żeby kultywowały wspaniałą idee zlotów IPON :hehe: :hehe:
  • 0

#10 verselle

verselle

    Sufler

  • Administrator
  • 341 postów

Napisano 15 listopad 2011 - 22:30

Co mnie się nie podoba-brak działań poza portalowo-społecznościowych - albo prak informacji o tym, że IPON jako stowarzyszenie nie działa poza utrzymaniem portalu i organizacji typowo towarzysko-integracyjnych zjazdów.



Jacku, od dawna mówimy o tym że poszukujemy chętnych do pomocy w działaniach poza samym portalem, i niestety na deklaracjach słownych się kończy...
  • 1

Jacek "Verselle"


#11 Anna

Anna

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 16 listopad 2011 - 08:41

Może nie powinnam się wychylać ponieważ piszę na forum rzadko, ale dziwi mnie pogląd, że niektórych tematów nie należy tutaj poruszać z zasady.
Według mnie powinien być dozwolony każdy - o ile znajdzie odbiorców i będzie na niego zapotrzebowanie. Nie rozumiem poglądu, że forowa społeczność to wyłącznie towarzystwo wzajemnej adoracji pijące sobie z dzióbków i poklepujące po ramionach.
Przeciwne stanowiska i burzliwe dyskusje? Jestem jak najbardziej "za". Podnoszą temperaturę, uatrakcyjniają wirtualną przestrzeń (przy zachowaniu odpowiedniego poziomu i kultury osobistej rzecz jasna). Natomiast jeśli kogoś dany temat nie interesuje lub drażni nie musi przecież brać w nim udziału :)
  • 0

#12 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 16 listopad 2011 - 13:39

Shinjin chyba pierwszy raz się z Tobą zgadzam.Gadaliśmy o tych marszach i wiązaliśmy z tym partie polityczne i było ok.Dopóki ja Ciebie nie nazywam pedalskim ścierwem itp a Ty mnie zabetonowanym fanatykiem to uważam że takie rozmowy powinny się toczyć jeśli są chętni do rozmów. Tommy czyli poprostu nie podoba Ci się że inni rozmawiają o polityce i religii? Dlaczego ktoś ma o tym nie rozmawiać? Czy nie po to jest forum? Nie masz z kim żartować? Dlaczego inni mają mówić na tematy które Tobie się podobają? Zartuj sobie,nie gadaj o polityce ani religii ale nie mieszaj w to innych! Osoby gadające o polityce i religii można wyliczyć na palcach-Tommy zostaw ich w spokoju a miej żal do pozostałych że nie chcą gadać na luźne tematy.Nie nawracaj nikogo :) Ten portal nie jest neutralny światopoglądowo,nie jest to zasługa takich jak ja.Nad rzekomą agitacją religijną dominuje prymitywny antyklerykalizm a to nie jest neutralność.Widywałem jak obraża się uczucia religijne,przy powszechnym poklasku,nawet tych co tak boleją nad brakiem neutralności na portalu. Jestem za tym żeby nie zakazywać ludziom rozmowy na iponie,jak chcą to niech gadają o polityce i religii.Nie wolno narzucać tematu ani dyskryminować nikogo,bo gada na niemodny temat. Po drugie jestem za zniesieniem cenzury i zakazem drążenia danego tematu.Mowa o aborcji i banie za zdjęcia tematyczne.Jak mozna o czymś rozmawiać gdy nie wolno poruszać głębiej tematu?Dozwolony jest tylko płytki bełkot a to niedobrze.W temacie o aborcji nie gadać o płodach,o religii to tylko szczekać na kościół,bo jak nie to nazwanym sie będzie agitatorem albo sekciarzem ograniczonym. Jestem za rozmowami na różne tematy,ale za swobodnym drążeniem tematu,bo inaczej nic nie wynika z dyskusji.Żeby różne strony mogły się wypowiedzieć bez obawy że ktoś ich nazwie oszołomami albo zbanuje za poglądy.Widzieliście jak wyrażanie katolickich opinii nazwane było nawracaniem i sekciarstwem,nie tędy droga.Nie jestem za monotonią,chce żeby różni ludzie się wypowiadali,reprezentujący Jedi,Potwora Spagetti,Mahometa,Buddę Jezusa i Jehowę,oraz nic sobą nie reprezentujący.Forum i czat powinny być dla wszystkich.Nie manifestować przesadnie poglądów,ale też nie ukrywać i nie bać się. Pare osób narobiło zgiełku że jak ktoś przyznaje się do KK to odrazu agituje,nawraca i jest z sekty.To jest ta otwartość iponu,neutralność i tolerancja.
  • 0

#13 majjkka

majjkka

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 199 postów

Napisano 16 listopad 2011 - 19:17

Kryslbal - właśnie nie rozumiesz pojęć: otwartość, neutralność i tolerancja, o szacunku do drugiej osoby nie wspomnę :).
Rozmawiaj na każdy temat bez prostackich zwrotów typu "pedalskie ścierwo"...
  • 0

#14 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 16 listopad 2011 - 20:06

Nie nazywam nikogo pedałem ani ścierwem.To miało być uogólnienie,pedał to najczęściej stosowana obelga wobec ludzi homo,tak jak beton,homofob wobec tych co nie zgadzają się z homoseksualistami.Napisałem tak-" ...Dopóki ja Ciebie nie nazywam pedalskim ścierwem itp a Ty mnie zabetonowanym fanatykiem to uważam że takie rozmowy powinny się toczyć...." a to znaczy tyle samo co "dopóki sie nie wyzywamy w prymitywny sposób to uważam że takie rozmowy powinny się toczyć" Chociaż może homofoby nie uzywają słowa ścierwo,ale nie szczędzą wyzwisk. Nie obrazam nikogo
  • 0

#15 Gość_nicka_brak_*

Gość_nicka_brak_*
  • Gość

Napisano 17 listopad 2011 - 21:54

Ciągle słyszę,czytam, że Ipon powinien robić to czy siamto, że powinien być taki, owaki, że powinien zabronić tego a może jednak coś tam odpuścić, że kłótnie, że ploty, że moderatorzy to klika, że się obijają albo są nadgorliwi itd. itp... Czytam, słyszę i szlag mnie trafia...Ipon to nie automat, jakaś machina na łączach, którą można zaprogramować wg własnego widzimisię i mieć święty spokój. To wszystko co mamy, co się tu dzieje i wyprawia, mamy tylko dzięki sobie, swojej kulturze lub jej braku, dzięki tolerancji i fobiom. Jak wielu nas tu jest, każdy ma inne oczekiwania i potrzeby i zamiast tego spokojnie szukać, to nie... lepiej niech się inni do nas dostosują, bo tak i już.
Normalka-samo życie.
A ja pytam tych wszystkich malkontentów i wiecznie żądających: co zrobiłeś-zrobiłaś dla Iponu oprócz zalogowania się?

Jestem pełnoprawnym członkiem Iponu, zamierzam świętować jego 10-te urodziny i trzymam kciuki za tych "twórców wariatów" aby mieli siły i serce na kolejne 10 lat bo ich następca sie jeszcze nie urodził.
  • 0

#16 dani

dani

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • Skąd:Wrocław

Napisano 17 listopad 2011 - 23:41

Ipon jest naszym niemałym społecznym odzwierciedlaniem. Jak w życiu np. miłość nie zawsze jest łatwa i nie zawsze matczyna. Czasem jak pisze moja przyjaciółka nicka_brak trzeba coś dać od siebie … dobrego …. oprócz… żądań.
Czasem popatrzmy, jakich mamy tutaj fantastycznych ludzi od wspaniałego założyciela po niesamowity zarząd, moderatorów, uczestników. To oni poświęcają swój własny wolny czas (nierzadko po 10 h przez 2-3 miesiące) bez wynagrodzenia a szczęściem dla nich jest radość innej osoby, która tutaj trafiła. A jeśli jeszcze ktoś spotka tutaj ukochaną osobę i wspólnie stworzą dom mają dzieci czy to nie cudowne nie tylko dla naszych „władz”, ale i nas zwykłych użytkowników??? Czy nie tutaj większość z nas przychodzi … po miłość i przyjaźń?
Dla mnie IPON to ciepły dom gdzie mogę się w każdej chwili przytulić do moich przyjaciół. Oczywiście jak w domu są i kłótnie i tutaj się od tego nie uchronimy. Czy w domu ingeruje się w życie innych domowników na każdym kroku… Nie!!! Czasem trzeba dziecku dać doświadczyć. Sami też nie jesteśmy idealni. Nie można też uchronić dziecka przed każdym upadkiem nawet, jeśli się je trzyma na smyczy.
Wśród Was czuję się szczęśliwa … wśród Was znalazłam przyjaciół a to jest dla mnie NAJCENNIEJSZE.
Ipon daje mi to, czego ja potrzebuje… czy mam za małe wymagania NIE !!! Ja realnie patrzę na świat i wiem, co jest dla mnie ważne i wiem, że nikt nie zagwarantuje mi świata, którego nie ma. Nikt tutaj nie jest pod przymusem i nikt tutaj nie obiecuje wiecznego życia ani 6 w lotka a mimo tutaj wracamy.

Dziękuję wszystkim tym, którzy organizują nasze zloty i cudowne wycieczki, podwożą nas ku miejscu szalonych zabaw, głaszczą kiedy potrzebujemy, ustawiają do pionu, kiedy trzeba.
Dziękuję również wszystkim Wam, którzy tworzymy Ipon.
Nie wymieniam nikogo, wprost ponieważ każdy stały bywalec wie, o kim mówię a każda z tych osób jest jednakowo cudowna i ważna.
  • 0
"Warto, warto żyć" -Tuwim Julian

#17 Valeska

Valeska

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 376 postów

Napisano 17 listopad 2011 - 23:59

Według mnie powinien być dozwolony każdy - o ile znajdzie odbiorców i będzie na niego zapotrzebowanie. Nie rozumiem poglądu, że forowa społeczność to wyłącznie towarzystwo wzajemnej adoracji pijące sobie z dzióbków i poklepujące po ramionach.


Jak najbardziej się z tym zgadzam, tym bardziej, że i wesołe dyskusje tam również bywają, a tym którym tak bardzo przeszkadzają tematy społeczno-polityczno-religijne niech wreszcie sami zapodadzą jakiś ciekawy temat do dyskusji, bo nie sztuką jest krytykować kogoś za jego światopogląd czy też postawę, za to samemu wymyślić neutralny (nawet banalny) temat na który będzie się każdemu dobrze rozmawiać jest już trudniej...

Polityce i religii mówię nie.


Ale zauważ, że przynajmniej na forum to nie my zakładamy tematy odnośnie polityki czy religii, już bardziej opozycja. A że wypowiedzieć może się każdy, przez co również przedstawić własny pogląd. A co do czata, to często my bywaliśmy zasypywani rożnymi fragmentami z Biblii, które kazano nam tłumaczyć. Aż się czasem dziwiłam, że "antykościelni" bywają lepszymi teologami niż my.

Jak wielu nas tu jest, każdy ma inne oczekiwania i potrzeby i zamiast tego spokojnie szukać, to nie... lepiej niech się inni do nas dostosują, bo tak i już


To tez prawda, niedostosowani nigdy nie mieli łatwo, nawet tu...Ale wracając do kwestii co np. ja robię dla Iponu, masz rację tylko się loguję, piszę na forum to co chcę lub to co lubię, bo zaglądam tu z sympatii, chociaż przyznam, że udało mi się tu znaleźć ciekawe osoby z którymi jest o czym pogadać.

Założenie, że ON są tak bardzo "upośledzeni", że nie powinni się zajmować polityką, to złe podejście. Jeśli ON chcą aby coś się zmieniło w ich świecie, to nie powinni liczyć tylko na "sprawnych"


Ja zawsze tak uważałam, bo przecież my jako ON nie jesteśmy chyba ograniczeni tylko do mówienia o chorobie, gotowaniu, czy też pogodzie. Każdy z Nas ma swój rozum i widzi co się dzieje...

Co w tym było najgorsze, to to że pare osób odeszło z od Nas.


To aż nie jest takie najgorsze, bo oni przynajmniej mieli wybór, gorzej z tymi którzy za swoje poglądy zostali stąd definitywnie usunięci przez adminów,ale cóż było, minęło...
Ave Tommy :)
  • 1

#18 Gość_konto_skasowane_*

Gość_konto_skasowane_*
  • Gość

Napisano 06 grudzień 2011 - 11:44

Ipon.pl (opisując cały portal) to przecież
ogłoszenia
randki
czat
forum
i pozostałe.

Jeśli chodzi o moje zdanie to powiem tak: przecież to ludzie tworzą ten portal - praktycznie każdy z użytkowników więc ciężko jest to opisać w kilku słowach. Jeśli chodzi o forum to bywają ,,spięcia" ale przecież atmosfera jest ciekawa - każdy dzieli się tu tym co może i bardzo chętnie czytam wasze posty i chętnie naskrobię coś od siebie i popyskuję też jak się oczywiście z czymś nie zgadzam wtrącając swoje 3 grosze :) :devil: ale przecież to chyba właśnie na tym to polega żeby się uzupełniać prawda?
Randki jak randki - przymykając oko na niektóre sprawy znajdują się ciekawe osoby z którymi można porozmawiać. To dzięki randkom właśnie poznałam mojego kolegę z którym praktycznie co dzień klikamy wspierając się w codziennych sprawach i śmiejąc czasami sami z siebie :) Czy jest coś piękniejszego od szczerej przyjaźni przekładającej się w miesiącach owocnych i interesujących rozmów?? No pewnie tylko szczera i trwała miłość, ale to już inna bajka, a nie każdy ma szczęście aby napisać swoją....
Jeśli chodzi o czat... no to jest dla mnie totalna porażka... Wystarczy, że się pokażę choćby przez kilka minut to jestem zamęczana na priv przez różne osoby na które brak słów aby opisać to co potrafią wypisać obcej osobie... :huh: Wtedy albo się wylogowuje albo blokuje delikwenta... chciałam np przyjechać na wasz zlot ale jak sobie wyobrażam że któraś z tych osób która w ten sposób pisze do obcej kobiety (mowa tutaj o facetach oczywiście) mogłaby również się tam znaleźć no to na prawdę się boję o przebieg takiego zlotu bo ja nie szukam kłopotow :gaah: Nie wiem - tak się zastanawiam czy można jakoś odgórnie blokować osobę która chce coś złego wysłać, czy jakoś zaostrzyć cenzurę aby chronić normalnych ludzi od takich ludzi ,,z bujną wyobraźnią" :/ ?? hmmm
  • 0

#19 mart19

mart19

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 20 postów

Napisano 06 grudzień 2011 - 12:29

Ipon jest miejscem, gdzie mozna wymienic opinie na wiele tematow. Czasem dochodzi do spiec ,ale adrenalina tez jest potrzebna.W realnym swiecie nie da sie skupic w jednym miejscu zbyt wielu ON...Nie posiadam tylko konta na forum randkowym .
  • 0
Moze dla swiata jstes nikim,ale dlaniektorych jestes całym swiatem

#20 tomaszek

tomaszek

    Gawędziarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 827 postów
  • Skąd:wyspa Wolin

Napisano 06 grudzień 2011 - 15:48

Falka, Niektórzy to sa odwazni pisząc na priv na czacie, a póżniej na zlocie się okazuje,że tacy odwazni nie są...
  • -1
Eunuch i krytyk z jednej są parafi....obaj wiedzą jak trzeba-żaden nie potrafi. (Boy-Zeleński)


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych