Skocz do zawartości

A- A A+
A A A A
Zdjęcie

Turnus rehabilitacyjny - gdzie byliście? Wasze opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

#41 jacek1956

jacek1956

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 18 luty 2011 - 21:44

Witajcie. Jestem nowy chociaż stary. Wybieram się w tym roku do Polanicy-Zdrój do ośrodka "MALWA" w okresie 23.07-06.08.20011r. Proszę o opinie, jeżeli ktoś korzystał z usług tego sanatorium.
Pozdrawiam
  • 0

#42

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 luty 2011 - 16:10

Może być morze, mogą i góry, czy ktoś w 2011 byłby chętny? Macie już zarezerwowane miejsca?

Witam . Jeśli mi wypali dofinansowanie to w czerwcu jadę ze śląska do Mielna będą wolne dwa miejsca w samochodzie ale dokładnie jak by coś to jeszcze napiszę.
Pozdrawiam
  • 0

#43 jacek1956

jacek1956

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 23 luty 2011 - 16:47

Witam. "WIELSPIN" Wągrowiec - ponuro i smutno, nie polecam pojedynczego wyjazdu. Tylko w grupie, ze znajomymi. "JUBILAT" Wisła - całkiem fajnie. Miło, wesoło (po góralsku). W obydwa miejsca nie polecam jechać bez własnego samochodu. W W 
Dodam, co chciałem powiedzieć. W Wągrowcu samochód potrzebny, aby się nie zanudzić. Można zwiedzić okolice. W Wiśle, aby wogóle wydostać się z ośrodka (strome podejście). Jest to spojrzenie z poziomu wózka inwalidzkiego. Pozdrawiam

Nie byliście na turnusie w Polanicy Zdrój w MALWIE ?
  • 0

#44 grubby77

grubby77

    Sufler

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 585 postów

Napisano 23 luty 2011 - 17:12

Za to w Polanicy byłem w Wielkiej Pieniawie i chwaliłem wczesniej to sanatorium, bo nie miałem zastrzezeń tam zadnych!!
  • 0
"NIE MA kaleki; JEST CZŁOWIEK"-Maria Grzegorzewska zPIPS=WSPS teraz APS

#45 nikkita

nikkita

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów

Napisano 24 luty 2011 - 16:09

hej
chce wam polecic ośrodek, ktory wyzej juz został opisany ośrodek Wielspin w Wągrowcu, są tu różne opinie, że ośrodek super, ale, że nuda, nie ma co robic, ze samemu lepiej sie nie wybierac. Ja uważam inaczej jesli ktos chce poznac mlodych ludzi, to ten osrodek jest najlepszy, wedlug mnie z nikim nie trzeba przyjezdzac bo tam an miejscu jest towarzystwo. Ja zawsze mialam co robic, jestem osobą poruszajaca sie o kulach, a wozkowicze moim zdaniem moga wszedzie dojechac.
  • 0

#46 DawidW

DawidW

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 26 luty 2011 - 20:51

[quote='marco' pid='147111' dateline='1273437915']
[quote name='Krysztalki lodu]OK' date=' kto nad morze?[/quote']
Niestety ! Ja całe życie mieszkam niedaleko morza,więc nad morze raczej się nie wybieram.Ale za to w góry - czemu nie!
[/quote]

Przyjedżcie do Szczyrku mam supr warunki rechabilitacja na miejscu lub w C.O.Sie obok kwatery prywatne jedzenie we własnym zakresie . Tanio lub Pensionat Adam Zapraszam tel 338179750 Pozdrawiam. 
[quote='marco' pid='147111' dateline='1273437915']
[quote name='Krysztalki lodu]OK' date=' kto nad morze?[/quote']
Niestety ! Ja całe życie mieszkam niedaleko morza,więc nad morze raczej się nie wybieram.Ale za to w góry - czemu nie!
[/quote]

Przyjedz do Szczyrku mam kwatery prywatne Polecam i zarazem Pozdrawiam Dawid
  • 0

#47 mayya

mayya

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 kwiecień 2011 - 15:35

Czy ktoś był w fama-sta?Właśnie chcę tam wybrać ale sam nie wiem ładnie wygląda tanio ale opinie nie ciekawe? Może ktoś na ten temat wyspowiada?
Jeśli odradzacie to może podajcie stronkę i to mam narządu z ubytkiem słuchu. Nad morzem oczywiśćie i nie drogo.
  • 0

#48 jendrzej45

jendrzej45

    Widz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 marzec 2012 - 16:47

[quote='grubby77' pid='147163' dateline='1273525871']
[quote name='Krysztalki lodu]OK' date=' kto nad morze?[/quote']
Za tydz. ja jade do HUTMENA w m. Dąbki k. Ustki- Wybrze Koszalinskie na 14 dni do 29 V br
[/quote]

to juz dostałes dofinansowanie bo ja jeszcze nie i czekam
  • 0

#49 annacichosz54

annacichosz54

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 02 kwiecień 2012 - 11:08

Byłam na Turnusie Rehabilitacyjnym ,jeden raz w życiu .Było to bardzo dawno w 1986r. Turnus był zorganizowany w małej miejscowości ,Zajączkowo . Zorganizowany był w starym zameczku,który przystosowano na Ośrodek Wypoczynkowy. Warunki nie były najlepsze ,ale było miło .Wspominam tamte dni często ,byłam starościną tego turnusu . Więcej nie jeżdziłam ,na taki wypoczynek ,z pewnych względów osobistych i zdrowotnych .Poprostu nie czułam się na siłach . Dzisiaj mogę powiedzieć ,że jestem zdrowym człowiekiem . Chciałabym nawiązać kontakt z ludźmi z kórymi tam przebywałam ,jednak nie pamiętam ani jednego nazwiska ,może ktoś mnie pamięta ? Mam na imię Ania.
  • 0

#50 piotr79

piotr79

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 05 kwiecień 2012 - 17:49

W listopadzie zeszłego roku(2011) byłem w Iwoniczu-Zdrój w ośrodku Górnik http://www.sanatorium-gornik.pl/ bardzo ładny ośrodek przystosowany dla wózkowiczów i nie tylko, jedzenie dobre, obsługa miła, ogromna baza zabiegowa było bardzo fajnie. O ile ośrodek bardzo wygodny to miasteczko położone jest bardzo górzyście jest stromo i nie równo żeby dojść z centrum do ośrodka trzeba pokonać 200-300 m pod górkę i to stromą, poza tym nie bardzo jest gdzie chodzić, osobą szczególnie na wózkach radzę sie przygotować na spore wyzwanie lub nie wychodzenie po za ośrodek choć nie tylko niepełnosprawnym, a wszystkim tym którym to nie przeszkadza to POLECAM GÓRNIKA
Górnik
Iwonicz
  • 0

#51 RudaMisia

RudaMisia

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 216 postów

Napisano 13 czerwiec 2012 - 18:33

W 2008 roku byłam w ośrodku "Nadmorski" w Mrzeżynie.Było super:). Ośrodek był wtedy po remoncie,pachniał nowością,pokoje z łazienkami przystosowanymi do wózków,winda,podjazd,wszystkie zabiegi na miejscu,duża stołówka z pysznym jedzonkiem i dużo,możliwośc wyboru diety np.cukrzycowej,lekkostrawnej itp. 150 m do morza utwardzoną drogą i zjazd na plażę dla wózków. Personel miły. Plaż jest szeroka i czysta,codziennie rano sprzątana specjalną maszyną do przesiewania piasku.Jest też mały port,gdzie odbywają się różne imprezy i można kupic ryby prosto z kutra. W miasteczku jest wszystko co do życia potrzebne. Wiem,że teraz w ośrodku jest inny kierownik,ale mam nadzieję,że dalej jest tak sympatycznie:).
  • 0

#52 Re12nia

Re12nia

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 14 czerwiec 2012 - 17:34

Byłam od 21 sierpnia do 3 września w Jarosławcu w Arce.Polecam wszystkim którzy chcą
wypocząć i nabrać sił poprzez zqabiegi rehabilitacyjne.Ośrodek jest pięknie położony blisko
morza.Pokoje dobrze wyposażone,telewor,czajnik elektryczny.Przy każdym pokoju łazienka.Stołowka
duża i jedzenie bardzo dobre.Śniadania i kolacje w formie stołu szwedzkiego. Zabiegi w jednym
budynku,kaplica i codziennie Msza Śiwęta.Nie ma czasu na nudy.Pani Zosia dbała o Nas,a o ile się
dowiedziałam było nas 380 osób.Były po południu zajęcia z komputerem,zajęcia
plastyczne,muzyczne.Można było pograć w siatkówkę,szachy i warcaby.Nauka chodzenia z
kijkami.Dwie wycieczki rowerowe.Wycieczka do Darłówka do wyboru akwapark lub rejs
statkiem.Można było wypożyczyć leżaki i książki.Codziennie można było potańczyć przy wspaniałej
muzyce.Dwa razy było ognisko,jadła i picia do woli.Zorganizowanebyła wspaniała biesiada,ogrom
jedzenia i niestety..... przybraliśmy kilka kilogramów.Bardzo miła obsługa,tak życzliwych nam ludzi nie
spotkaliśmy,choć w dużo ośrodkach bywaliśmy.Wspaniały właściciel,pani Kierownik, ksiądz który
mieszka w ośrodku,i przecudna kaplica,kielnerki i rehabilitantki.Jeszcze raz dziękujemy i polecamy
ośrodek każdemu. W tym roku jadę od 21 lipca
  • 0

#53 sylwia21serce

sylwia21serce

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 14 czerwiec 2012 - 21:12

Czesc wszystkim! Ja jade pierwszy raz na turnus rehabilitacyjny do Zakopanego osirodek ZNP, moze ktos tez jedzie w terminie 7lipiec-20lipca 2012? albo może ktoś będzie w tym czasie w Zakopanym? Może ktoś był w tym osirodku i by mógł powiedziec jak wyglądają pokoje czy pokoj 2 osobowy jest przedzielony czy jest jako jeden pokoj wspolny razem z wspolna łazienką? Pozdrawiam Sylwia
  • 0

#54 Pipilotta

Pipilotta

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 19 czerwiec 2012 - 19:55

Dzień dobry,
jadę po raz pierwszy na turnus do Kudowy- Rajski Dom, Czy ktoś tam był ? Jakie warunki ? jakie zabiegi? mam problemy z kręgosłupem? pozdrawiam
  • 0

#55 Pipilotta

Pipilotta

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 19 czerwiec 2012 - 19:55

Dzień dobry,
jadę po raz pierwszy na turnus do Kudowy- Rajski Dom, Czy ktoś tam był ? Jakie warunki ? jakie zabiegi? mam problemy z kręgosłupem? pozdrawiam
:(nastąpiła pomyłka nie ma miejsca w tym domu. Załatwiłam sobie Zakopane- Dom Zakopiec ul. Jaszczurówki 23 czy ktoś tam był ? jakie warunki?
pozdrawiam :)
  • 0

#56 niuniek2249

niuniek2249

    Milczek

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 23 czerwiec 2012 - 16:31

Witam was. Pomuzcie mi jade w lipcu do Ustronia Morskiego mam pokoj w budynku ''B'' i mam takie pytanie czy w tych pokojach sa balkony i czy zadbane sa te pokoje? Bo wiem juz ze lazienek niema w pokojach:-( Jak ktos jedzie w polowie lipca to chetnie zapraszam na kawke:-)
  • 0

#57 adania

adania

    Mruk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 84 postów

Napisano 23 czerwiec 2012 - 17:47

Wczoraj wróciłam z turnusu rehabilitacyjnego w ośrodku "Dorwit" w Dzwirzynie. Na tym forum przeczytałam wcześniej negatywne informacje na temat tego ośrodka.
Chciałam powiedzieć o swoich spostrzeżeniach i odczuciach.
Mogę spokojnie polecić pobyt w tym ośrodku. Bardzo miła obsługa, czyściutko, pokoje są sprzątane codziennie. Wyżywienie dobre i wystarczające. Właściciele bardzo grzeczni i uprzejmi. Duży ogród w którym można wypocząć, do morza blisko. Wszystko w zasięgu ręki, apteka,poczta,kościół, sklepy. Dla osób chętnych organizowane są wycieczki i wyjazdy. Spokojnie mogę polecić pobyt w tym ośrodku.
  • 0

#58 XX1961

XX1961

    Milczek

  • Zbanowany
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 23 wrzesień 2012 - 20:40

MRZEZYNO....MEDUZA I NALĘCZÓW.....CICHE WĄWOZY....
  • 0

#59 Pipilotta

Pipilotta

    Statysta

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 07 październik 2012 - 21:37

Dzień dobry,
wróciłam z turnusu w Zakopanem dom Zakopiec , nie polecam , mam niepełnosprawność z powodu zmian w kręgosłupie jestem jednak bardzo sprawna i tylko chodzenie po górach uratowało mnie. Zakwaterowano mnie z kobietą 15 lat starszą mimo że prosiłam o koleżankę w podobnym wieku,zaburzoną psychicznie ,którą odwiedzała inna jeszcze bardziej zaburzona (odwieźli ją po tygodniu do szpitala , przestała brać leki ) Lekarza widziałam 1 raz zapisał mi wirówki na kolano (miałam kiedyś stłuczone i trochę boli) ale wody do wanny można nalać do pół łydki więc śmiechu warte! gimnastyka na zaadoptowanej części stołówki , pomieszczenie małe tak ,że obijałam się raz z jednej raz z drugiej strony o sąsiadkę. Jedzenie dobre, w pokojach brudno , nie sprzątają wcale , za mało personelu i panie nie dają rady z wszystkim. kelnerki również maja sprzątać, a są dwie na 120 osób do obsłużenia, jestem rozczarowana ,ale tak kocham Tatry ,że przeżyłam te warunki
  • 0

#60 RudaMisia

RudaMisia

    Podpowiadacz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 216 postów

Napisano 09 październik 2012 - 23:30

Był ktos w Lądku Zdroju, w ośrodku Złoty Łan?
Proszę o opinie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych